Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Angiochirurgas Eligijus Araminas

EligijusARAMINAS

Kraujagyslių chirurgas

Domėjimosi sritys: kojų varikozinių venų mažai traumuojantys endoveniniai gydymo metodai, estetinė flebologija. Gydytojas venų varikozės gydymui naudoja pačius moderniausius gydymo metodus, tarp jų ir gydymą kombinuojant naują trečios kartos lazerį ir daugiažiedį šviesolaidį.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Klaipėda, Dragūnų g. 2

Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80

Biografija

Išsilavinimas

1989 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą.

1990 m. atlikęs chirurginę internatūrą Klaipėdos m. ligoninėje pradėjo dirbti bendro profilio chirurgu.

1993 m. specializavosi tuometiniame Vilniaus m. klinikinės ligoninės kraujagyslių chirurgijos centre ir įgijo kraujagyslių chirurgo specialybės kvalifikaciją.

1994 – 2003m. dirbo kraujagyslių chirurgu Klaipėdos jūrininkų ligoninėje.

Nuo 2004 m. tęsia kraujagyslių chirurgo praktiką Klaipėdos universitetinėje ligoninėje padalinio vedėjo pareigose.

nuo 2005 metų dirba medicinos ir chirurgijos centre „Northway”.

Profesinė veikla

Kasmet atlieka pie 500 plataus spektro ir įvairaus sudėtingumo arterijų ir venų operacijų, bei intervencinių gydomųjų procedūrų.

„Northway” chirurgijos centre taiko šiuolaikinius naujausius endoveninius varikozinių venų gydymo metodus.

Gydytojas yra sukaupęs  didelę kraujagyslių chirurgo profesinę patirtį, nuolat seka pasaulines kraujagyslių ligų gydymo tendencijas,  tobulina savo kvalifikaciją,  dalyvaudamas  regioninių ir tarptautinių  specialybės profesinių draugijų organizuojamose konferencijose , seminaruose, bei praktinio mokymo klasėse ( Workshops ).

Šiuolaikinių intervencinio venų gydymo metodų praktinius įgūdžius įgijo individualiuose mokymuose ir nuolat juos atnaujina  demonstraciniuose grupinio mokymo kursuose ( Master Courses ), vedamuose angiologijos ir flebologijos mokslo pasaulyje pripažintų specialistų – ekspertų, tokių, kaip: Profesoriai T.Proebstle , E.Rabe, F.Pannier (Vokietija), Prof. U.Maurins (Latvija), Prof. S. Gianesini, A.Cavezzi (Italija), Prof. T.Urbanek (Lenkija), Prof. K.Miyake (Brazilija), Dr. N.Morrison (JAV) ir kt.

Praktiniame darbe vadovaujasi pačiais naujausiais tarptautinių mokslinių specialybės asociacijų nustatytais standartizuoto gydymo vadovais – gidais.

Narystės

Gydytojas yra Europos ir Lietuvos kraujagyslių chirurgų, Baltijos šalių flebologų  draugijų  narys.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu