Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Kirkšninės išvaržos operacija su tinkliukais (laparoskopinė, abipusė)

Kirkšnies išvarža – viena dažniausių ligų pasaulyje ir Lietuvoje, kai prireikia chirurginės intervencijos. Kirkšnies išvarža dažniausiai diagnozuojama vyrams, bet pasitaiko ir moterims. Išvarža retai sukelia žymesnį skausmą. Ji aptinkama apčiuopus mažą darinį ar guzelį kirkšnies srityje, gana dažnai – po didesnio fizinio krūvio. Nešalinama išvarža gali gerokai padidėti ir vėliau kelti nepatogumų, kai kada ir įstrigti.

Operacija ir pooperacinis laikotarpis

Kirkšnies išvaržos operacija atliekama laparoskopiniu būdu, padarius tris nedidelius pjūvius (didžiausias jų siekia 1 cm, kiti – vos kelis milimetrus) pilvo sienoje ir šalia bambos. Operacijos metu išvaržos vietoje paliekamas tinkliukas, kuris uždaro išvaržos angą ir neleidžia formuotis naujai išvaržai. Standartinė išvaržos operacija trunka iki valandos. Siekiant pašalinti didesnę išvaržą gali tekti operuoti ne laparoskopiniu, o atviruoju būdu.

Kitą dieną po laparoskopinės operacijos pacientas išleidžiamas namo. Pacientai skausmo nejaučia arba jis būna silpnas, komplikacijos pasitaiko retai. Žmogus po šios operacijos greitai grįžta į įprastą gyvenimą. Po operacijos apie mėnesį apribojama fizinė veikla.

Prieš operaciją būtina atvykti į gydytojo chirurgo konsultaciją. Konsultacijos metu suteikiama detali informacija apie operaciją ir tikslią operacijos kainą. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Paslaugas teikiantys gydytojai

DeividasNARMONTAS

Bendrasis, abdominalinis chirurgas, koloproktologas
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. VitalijusEISMONTAS

Abdominalinis chirurgas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

MiglėKYBRANSIENĖ

Bendrosios chirurgijos gydytoja, proktologė
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

AlgirdasPALŠIS

Gydytojas chirurgas
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80

OlegALIOŠIN

Bendrosios chirurgijos gydytojas, abdominalinis chirurgas, proktologas
 • lt , en , ru
 • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9
 • Kretinga, J. Basanavičiaus g. 80
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu