Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Hemorojaus šalinimo operacija lazeriu (lazerinė hemoroidektomija)

Hemorojaus šalinimo operacija lazeriu gydomi I-III laipsnio hemorojiniai mazgai (kai kada ir IV laipsnio, kai nėra išreikšto išorinio komponento (mazgai nestipriai iškritę į išorę). Paprastai operacija atliekama vietinėje ar bendrinėje nejautroje. Operacijos metu lazerine styga punktuojamas kiekvienas hemorojinis mazgas ir lazerio spinduliu iš vidaus suvirinamas išgarinant vandenį, virš mazgo paliekant sveiką ir nepažeistą gleivinę, turinčią daug jutiminių receptorių.

Po operacijos pacientas paprastai po keleto valandų gali vykti į namus. Pooperacinis periodas neskausmingas, tik kartais gali būti jaučiamas nežymus tempimas išangės srityje. Šios operacijos privalumas – greitas grįžimas į darbą ir įprastą gyvenimo ritmą (po 1-2 savaičių).

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Paslaugas teikiantys gydytojai

DeividasNARMONTAS

Bendrasis, abdominalinis chirurgas, koloproktologas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Doc. dr. HenrikasPAUŽAS

Proktologas
  • lt , en , ru
  • Kaunas, Miško g. 25A
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu