Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Hemorojaus šalinimo operacija naudojant LigaSure technologiją

Medicinos centruose „Northway“ Vilniuje ir Kaune atliekamos hemorojaus operacijos, naudojant pažangią minkštųjų audinių chirurgijai skirtą LigaSure technologiją. Tai unikali audinių suspaudimo ir energijos tiekimo kombinacija, leidžianti pasiekti patikimą kraujagysių koaguliaciją (kraujo sukrešėjimą užkemšant) ir audinių sujungimą sulydant.

Naudojant šią metodiką sutrumpėja operacijos ir paciento buvimo narkozėje ir ligoninėje laikas (pacientas išleidžiamas namo tą pačią dieną), sumažėja pooperacinių komplikacijų rizika, ženkliai mažesnis pooperacinis skausmas, trumpesnis sveikimo periodas. Šis metodas gali būti alternatyva lazerinei operacijai, kai tokio metodo jau negalima pritaikyti dėl didelio laipsnio hemorojaus, o norima tokio paties pooperacinio komforto.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Paslaugas teikiantys gydytojai

DeividasNARMONTAS

Bendrasis, abdominalinis chirurgas, koloproktologas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Doc. dr. HenrikasPAUŽAS

Proktologas
  • lt , en , ru
  • Kaunas, Miško g. 25A
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu