Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Kineziterapija kūdikiui/vaikui baseine (grupinė) (5 kartai)

Kūdikių plukdymo baseine užsiėmimai suteiks daug džiaugsmo tiek vaikučiams, tiek jų tėveliams. Užsiėmimus geriausia pradėti nuo dviejų – trijų mėnesių amžiaus, kol kūdikiai dar nebūna praradę reflekso plaukti. Kūdikiai vandenyje jaučiasi labai patogiai, ši aplinka jiems primena gyvenimą mamos pilve.

Kūdikių mankštos baseine nauda

  • Plaukimo nauda žinoma jau seniai – jis skatina mažylius greičiau augti ir vystytis,  stiprina jų imunitetą, gerina kvėpavimą, širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, aktyvina smegenų veiklą, sureguliuoja miego ir budrumo ritmą.
  • Maudynės taip pat stiprina kūdikių raumenis, todėl jie pradeda anksčiau sėdėti, stovėti, vaikščioti, būna aktyvesni už savo neplaukiojančius bendraamžius.
  • Vanduo grūdina mažylių organizmą, todėl jie rečiau serga sloga ir kitomis virusinėmis ligomis.
  • Kūdikių plukdymas baseine gerai veikia ir mažylių emocijas: plaukiodami jie patiria daug džiaugsmo.

Ypatingai švarus baseino vanduo tinkamas net kūdikiams

Centre įrengtas hidromasažinis baseinas, kurio vandens valymui naudojami naujausios kartos filtrai, išvalantys vandenį net 50 kartų geriau nei įprastiniai kvarcinio smėlio. Ultravioleto (UV) spindulių sterilizatorius naikina vandenyje susidariusias bakterijas. Baseine yra sumontuotas specialus ozonatorius, gaminantis ozoną. Ozonu išvalytas vanduo yra daug švaresnis – pakliuvęs į vandenį, ozonas išsiskirsto per vieną sekundę, nepalikdamas jokių pašalinių medžiagų. Tai vienas iš nedaugelio baseinų Vilniuje, kuriame galima plukdyti kūdikius. Palaikoma baseino vandens temperatūra yra 33°C – 34°C.

Apie užsiėmimus

Užsiėmimai vyksta mažose grupelėse, vienu metu dalyvaujant 3 mamytėms ar tėveliams su kūdikiais. Plukdymo specialistė parodo, kaip mažylį pripratinti prie vandens, išmoko vandenyje jį mankštinti, plukdyti ir net nardyti!

Užsiėmimai vyksta darbo dienomis ir šeštadieniais. Trukmė – 30 min. Jūsų patogumui siūlome įsigyti 5 apsilankymų abonementą.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €

Kineziterapija kūdikiui/vaikui baseine (grupinė) (5 kartai)

Paslaugas teikiantys gydytojai

NeridaKIDULAITIENĖ

Kineziterapeutė
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

AurelijaJASINKEVIČIENĖ

Kineziterapeutė
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

VaidaANIŠČIUKIENĖ

Kineziterapeutė, masažuotoja
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu