Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Erekcijos funkcijos atstatymas pripučiamu (skysčiu užpildomu) implantu

Su erekcijos sutrikimais anksčiau ar vėliau susiduria beveik kiekvienas vyras. Daugeliui jų erekcijos sutrikimai sėkmingai gydomi erekciją gerinančiais vaistais, injekcijomis į varpą, vakuuminėmis pompomis. Deja, daliai šie gydymo metodai nėra efektyvūs ar jų rezultatai netenkina. Tokiais atvejais erekcijos sutrikimų gydymui naudojami varpos implantai. Šiuo metu pasaulyje erekcijos sutrikimų gydymui yra naudojami dviejų tipų varpos implantai – lankstūs ir užpildomi skysčiu.

Erekcijos funkcijos atstatymas pripučiamu (skysčiu užpildomu) implantu

Patys moderniausi ir ženkliai pranašesni varpos implantai yra užpildomi skysčiu. Šių implantų mechanizmas yra labai sudėtingas – į varpą implantuojami tuščiaviduriai silikoniniai vamzdeliai, į kapšelį mygtukas, įjungiantis mechanizmą, o į pilvo ertmę – vandens pripildytas rezervuaras. Prireikus erekcijos, kapšelyje paspaudžiamas mygtukas, iš rezervuaro išbėga skystis, užpildantis silikoninius vamzdelius, įvyksta varpos erekcija ir vyras tampa pajėgus atlikti pilnavertį lytinį aktą. Remiantis apklausų duomenimis, porų pasitenkinamas šiais implantais labai didelis.

Moderniausi, skysčiu užpildomi varpos implantai jau dedami JAV, kai kuriose Vakarų Europos šalyse, o nuo šiol jais galės džiaugtis ir lietuviai – skysčiu užpildomi varpos implantai erekcijos sutrikimų gydymui jau naudojami medicinos centre „Northway“ Vilniuje.

Daugiau apie skysčiu užpildomą varpos implantą galite sužinoti čia>>

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €

Erekcijos funkcijos atstatymas pripučiamu (skysčiu užpildomu) implantu

Paslaugas teikiantys gydytojai

MariusANGLICKIS

Urologas, seksologas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu