Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Urologas Marius Anglickis (2)

MariusANGLICKIS

Urologas, seksologas

Ekspertinės sritys: Seksologų konsultacijosUrologinės operacijosUrologų konsultacijos
Gydytojo domėjimosi sritys: varpos implantai, vazektomija, inkstų akmenligė, minimaliai invazyvi chirurgija, seksologija, laparaskopinė chirurgija, onkologija. „Mano, kaip gydytojo, tikslas yra išsaugoti ir gerinti žmogaus sveikatą bei gyvenimo kokybę. Profesinėje veikloje vadovaujuosi aukščiausiais etikos ir sąžiningumo standartais, siekiu aukščiausio lygio mokslinės kompetencijos. Atidžiai įsiklausau į paciento lūkesčius ir, pasitelkdamas savo žinias bei patirtį, siekiu kuo greičiau išspręsti pacientą kamuojančias problemas", - teigia Marius Anglickis.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2014 m. baigė Vilniaus universiteto urologijos rezidentūrą.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2014 m.

Kasmet atlieka 300-450 įvairaus tipo operacijų (vyro apipjaustymų, vazektomijų, inkstų akmenų skaldymo operacijų ekstrakorporiniu litotriptoriumi, endoskopinių operacijų, radikalių prostatektomijų, laparaskopinių nefrektomijų, pieloplastikų ir kt.).

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi didelę klinikinę patirtį sukaupusiose Švedijos, Rusijos, Danijos, Belgijos klinikose, dalyvauja nacionalinėse ir didžiausiose tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Daugelio Lietuvos ir užsienio recenzuojamų mokslinių straipsnių bendraautorius, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų pranešėjas.

Narystės

Europos urologų draugijos, Europos seksologų asociacijos, Lietuvos urologų draugijos narys.

 

Specialisto teikiamos paslaugos

Gydytojo teikiamos paslaugos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €
Informacija ruošiama
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu