Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Sveikiname prof. B. Žilaitienę su puikiais pasiekimais

Prof Birutė Žilaitienė

Medicinos ir chirurgijos centro gydytoja endokrinologė – andrologė profesorė Birutė Žilaitienė išlaikė europinį seksualinės medicinos gydytojo egzaminą Lisabonoje, gavo sertifikatą ir nuo šiol yra ir seksualinės medicinos gydytoja (FECSM).

Vyrų seksualinės disfunkcijos – viena iš andrologijos mokslo tyrimo sričių. Todėl dirbant andrologijos srityje būtinos seksualinės medicinos žinios ir patirtis. Europos medicinos specialistų draugija yra patvirtinusi seksualinės medicinos gydytojų ruošimo programą ir egzaminavimo tvarką. Nusprendusieji pasitikrinti savo kompetenciją seksualinės medicinos srityje laiko egzaminą, kurį išlaikius suteikiama seksualinės medicinos gydytojo kvalifikacija, pripažįstama visoje Europoje.

Pasak profesorės, “tiek paruošiamieji kursai, tiek patys egzamino klausimai padėjo susisteminti seksualinės medicinos žinias, susipažinti su naujausiais pasiekimais. Klinikiniame darbe tai leidžia taikyti pacientams naujausius įrodymais pagrįstus diagnostikos ir gydymo metodus, efektyviai padėti tais atvejais, kai nevaisingumo priežastimi yra seksualinė disfunkcija ar pacientas kreipiasi dėl pačių seksualinių sutrikimų”.

Šiais metais Birutei Žilaitienei taip pat buvo suteiktas profesoriaus pedagoginis vardas.

LSMU profesoriaus pedagoginis vardas suteikiamas dėstytojams, kurie turi pedagoginio darbo stažą, kelia savo edukacinę kompetenciją, rengia mokslininkus, dirba mokslinį darbą, spausdina savo mokslinius rezultatus tarptautinėje spaudoje. Tai aukščiausias universiteto pripažinimas, kuris patvirtinamas diplomu, įteikiant ir auksinį profesoriaus ženklelį.

Didžiuojamės profesorės pasiekimais, sveikiname ir džiaugiamės kartu su ja.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu