Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Sveikatingumo ir reabilitacijos centras

 

Northway medicinos centras

„Northway” medicinos centre įsikūręs sveikatingumo ir reabilitacijos centras skirtas žmonėms vertinantiems privatumą bei išskirtinį dėmesį.

Čia teikiamos profesionalios reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugos: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų konsultacijos, kineziterapija salėje ir vandenyje, fizioterapija, mankšta vandenyje nėščiosioms ir moterims po gimdymo, kūdikių plukdymas, gydomosios mankštos vaikams, gydomieji masažai. Centre įrengtas hidromasažinis baseinas, atliekamos ir kūno puoselėjimo procedūros.

Reabilitacija – vienas svarbiausių gydymo etapų, po traumų ar operacijų padedantis greičiau sugrįžti į pilnavertį ir aktyvų gyvenimą. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, įvertinę paciento fizinę būklę ir poreikius, parengia individualią programą, kuri vėliau gali būti tobulinama ir koreguojama priklausomai nuo gydymo eigos, taikomų priemonių veiksmingumo, paciento savijautos bei jo reakcijos į atliekamus veiksmus. Centre siūlomos kompleksinės reabilitacijos programos, kurias sudaro fizioterapijos, kineziterapijos salėje ir vandenyje užsiėmimai, gydomojo masažo procedūros.

Centre teikiamos sveikatinimo paslaugos padeda sustiprinti sveikatą, atgauti jėgas, palaikyti darbingumą, įveikti įtampą, visuomet būti kupiniems energijos ir neprarasti gyvenimo tempo.