Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Kiekvienam

"Northway" medicinos centro generalinė direktorė Diana Bumelytė

Mums svarbus kiekvienas žmogus. Nuo pat pirmos dienos dirbame Jums – sergančiam, sveikam, kiekvienam. Aktyviai užsiimame ligų prevencija, tiksliai ir operatyviai diagnozuojame ligas ir skiriame efektyvų gydymą – tiek medikamentinį, tiek operacinį, o sveikstantiems siūlome kokybišką reabilitaciją.

Atsakingai renkame savo komandą, ypatingą dėmesį skiriame teikiamoms paslaugoms, jų saugumui bei  atitikčiai Jūsų ir teisiniams reikalavimams,  nuolat investuojame į moderniausią medicinos įrangą bei šiuolaikines technologijas. Specializuojamės dienos chirurgijos srityje, atliekame įvairias operacijas sveikatą tausojančiais metodais. Jų metu intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas. Mažai invazyvios operacijos yra medicinos ateitis, todėl šią sritį ketiname ir toliau plėsti bei stiprinti.

Patogi vieta, jauki aplinka, platus kokybiškų paslaugų spektras – tai įvertina kiekvienas, apsilankęs mūsų medicinos centruose Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ar Londone.

„Northway“ medicinos centro tikslas – pateisinti kiekvieno žmogaus poreikius ir lūkesčius, didinti pasitenkinimą centro paslaugomis, gerinti teikiamų paslaugų kokybę, nuolat tobulinant  kokybės vadybos sistemą ir sistemos rezultatyvumą pagal tarptautinių standartų (ISO 9001)  reikalavimus.

Susirgote? Nusprendėte pasitikrinti profilaktiškai? O gal norite tiesiog sustiprinti sveikatą? Laukiame Jūsų ir visada esame pasiruošę Jums padėti. Būti sveikam taip paprasta!

                                     Parašas - Diana Bumelytė

Diana Bumelytė
„Northway“ medicinos centro generalinė direktorė