Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Akušerė Ginekologė Prof Diana Ramašauskaitė (1)

Prof. dr. DianaRAMAŠAUSKAITĖ

Akušerė-ginekologė

Ekspertinės sritys: Ginekologų konsultacijosNevaisingumo diagnostika ir gydymas
Domėjimosi sritys: priešlaikinis gimdymas, akušerinės operacijos, gimdymas po buvusios cezario pjūvio operacijos.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas:

1992 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą.

2005 m. Vilniaus Universitete apgynė biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties disertaciją “Vaisiaus plaučių brandumo tyrimų vertė naujagimio sutrikusio kvėpavimo sindromo prognozei“

Profesinė darbo patirtis:

Profesinė darbo patirtis nuo 1992 metų, šiuo metu dirba Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centre gydytoja akušerė ginekologe ir centro vadove, Vilniaus Perinatologijos centro vadove ir Vilniaus Universitete Medicinos fakultete Klinikinės medicinos instituto Akušerijos ir ginekologijos klinikos profesore ir vadove.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi San Diego (JAV), Budapešto (Vengrija), Ciuricho, Bazelio ir Ženevos (Šveicarija), Gdansko (lenkija), Skivės (Danija) klinikose, kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Diana Ramašauskaitė yra daugelio mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė (15 ISI, 40 kituose recenzuojamuose žurnaluose), tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų organizatorė ir pranešėja. Paskutiniosios jų:

2014 m. – tarptautinė mokslinė konferencija „ Vaisiaus medicina. Įžvalgos ir perspektyvos“ organizacinio komiteto narė ir pranešėja;

2017 m.  –  Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (toliau LAGD) organizuojamos tarptautinės mokslinės praktinės konferencijos ir mokymų „Šiuolaikinis požiūris į nevaisingumo diagnostiką ir gydymą“ organizacinio ir mokslinio komiteto vadovė;

2017 m. –  EURAPAG2017 (14th European Congress of Paediatric and Adolescent Gynaecology) organizacinio ir mokslinio komiteto narė;

2018 m. –  12-ojo LAGD suvažiavimo mokslinio komiteto pirmininkė.

Narystės:

Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė, o nuo 2016 m. ir šios draugijos prezidentė, Tarptautinės infekcinių ligų akušerijoje ir ginekologijoje draugijos (ISIDOG) ir Baltijos vaisingumo draugijos (Baltic Fertility Society) narė.

Pomėgiai:

Laisvalaikį gydytoja skiria kelionėms –   ji jau aplankė 54 šalis 4-iuose pasaulio žemynuose.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu