Vilnius, S. Žukausko g. 19
Išsilavinimas:
1992 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą.
2005 m. Vilniaus Universitete apgynė biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties disertaciją “Vaisiaus plaučių brandumo tyrimų vertė naujagimio sutrikusio kvėpavimo sindromo prognozei“
Profesinė darbo patirtis:
Profesinė darbo patirtis nuo 1992 metų, šiuo metu dirba Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centre gydytoja akušerė ginekologe ir centro vadove, Vilniaus Perinatologijos centro vadove ir Vilniaus Universitete Medicinos fakultete Klinikinės medicinos instituto Akušerijos ir ginekologijos klinikos profesore ir vadove.
Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi San Diego (JAV), Budapešto (Vengrija), Ciuricho, Bazelio ir Ženevos (Šveicarija), Gdansko (lenkija), Skivės (Danija) klinikose, kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.
Diana Ramašauskaitė yra daugelio mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė (15 ISI, 40 kituose recenzuojamuose žurnaluose), tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų organizatorė ir pranešėja. Paskutiniosios jų:
2014 m. – tarptautinė mokslinė konferencija „ Vaisiaus medicina. Įžvalgos ir perspektyvos“ organizacinio komiteto narė ir pranešėja;
2017 m. – Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (toliau LAGD) organizuojamos tarptautinės mokslinės praktinės konferencijos ir mokymų „Šiuolaikinis požiūris į nevaisingumo diagnostiką ir gydymą“ organizacinio ir mokslinio komiteto vadovė;
2017 m. – EURAPAG2017 (14th European Congress of Paediatric and Adolescent Gynaecology) organizacinio ir mokslinio komiteto narė;
2018 m. – 12-ojo LAGD suvažiavimo mokslinio komiteto pirmininkė.
Narystės:
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė, o nuo 2016 m. ir šios draugijos prezidentė, Tarptautinės infekcinių ligų akušerijoje ir ginekologijoje draugijos (ISIDOG) ir Baltijos vaisingumo draugijos (Baltic Fertility Society) narė.
Pomėgiai:
Laisvalaikį gydytoja skiria kelionėms – ji jau aplankė 54 šalis 4-iuose pasaulio žemynuose.