Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Akušerė Ginekologė Dr Lina Čiaplinskienė

Dr. LinaMOCKEVIČIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė

Ekspertinės sritys: Estetinė ginekologijaGinekologinė endokrinologijaMoters reprodukcinė sveikataNevaisingumo diagnostika ir gydymasŠlapimo nelaikymo gydymas
Kalbos:LT / EN / RU / ES
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2005 m. Kauno Medicinos Universitete Medicinos fakultetas, įgyta gydytojo kvalifikacija. Medicinos gydytojo magistro diplomas.
2005 – 2006 m. Internatūra Kauno Medicinos  Universitete.  Įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
2006 – 2009 m. KMU Visuomenės sveikatos fakultetas. Visuomenės sveikatos vadybos specialybė. Visuomenės sveikatos vadybos magistro diplomas.
2006 – 2011 m. LSMU, Medicinos akademija. Įgyta gydytojo akušerio ginekologo profesinė kvalifikacija.
2011 – 2015 m. LSMU, Medicinos akademija, Endokrinologijos institutas. Doktorantūros studijos. Įgytas medicinos mokslų daktaro laipsnis.

Profesinė veikla

Profesinė darbo atirtis nuo 2006 m.

Patyrusi specialistė nuolat kelia savo kvalifikaciją – ji stažavosi Talino vaisingumo klinikoje ir vakarų Talino centrinėje ligoninėje ( Estja), Skive regioninėje ligoninėje ( Danija), dalyvavo seksualinės medicinos ir estetinės ginekologijos mokymuose CETI klinikoje Paryžiuje ( Prancūzija), užpildų su hialuronu panaudojimo ginekologijoje mokymuose Minske ( Ukraina) ir Varšuvoje ( Lenkija).

Gydytoja yra daugiau nei 20-ties publikacijų bendraautorė, ji nuolat skaito pranešimus mokslinėse konferencijose ginekologinės endokrinologijos, seksologijos, kontraceptologijos temomis.

Už mokslinius pasiekimus yra gavusi jaunojo mokslininko apdovanojimą, laimėjusi I-ąją vietą VII-ojoje nacionalinėje doktorantų mokslinėje konferencijoje, gavusi Lietuvos Mokslo Tarybos mokslo stipendiją.

Nuo 2010 m. dirba ir seksualinės medicinos srityje. 2017 metais gydytoja stažavosi Seksualinės Medicinos mokykloje Budapešte, kur gavo tarptautinį seksualinės medicinos specialistės sertifikatą.

Narystės

Lietuvos kontraceptologijos draugijos, Lietuvos akušerių ginekologų draugijos, Europos Kontraceptologijos ir Reprodukcinės Sveikatos draugijos (angl. European Society of Contraception and Reproductive Health), Tarptautinės ginekologinės endokrinologijos draugijos (angl. International society of gynecological endroginology), privačių akušerių – ginekologų draugijos, Lietuvos akušerių – ginekologų draugijos, Baltijos šalių vaisingumo draugijos, Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos draugijos (angl. European Society of Human Reproduction and Embryology), narė.

Lietuvos Seksualinės medicinos draugijos ir tarybos narė,  Europos Seksualinės medicinos draugijos narė, Lietuvos Seksualinės medicinos žurnalo redaktorė.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu