Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Gydytoja Oftalmologė Dr Donata Montvilaitė
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Northway Gydytoja Oftalmologė Dr Donata Montvilaitė

Dr. DonataMONTVILAITĖ

Oftalmologė (laikinai nedirba)

Ekspertinės sritys: Akių tyrimaiOftalmologų konsultacijos
Domėjimosi sritys: uždegiminės priekinio akies segmento ligos, retos akių ligos, vaikų oftalmologija.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

2006 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą ir įgijo gydytojo, 2009 m.  – gydytojo oftalmologo kvalifikaciją.

2016 m. apgynė medicinos mokslo daktaro disertaciją tema „Priešmokyklinio amžiaus vaikų, kurie sirgo neišnešiotų naujagimių retinopatija, regos sistemos ir auksologinių charakteristikų sąsajų analizė”.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2007 m.

Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus Universitetinės ligoninės Santaros klinikų filialo Vaikų ausų, nosies, gerklės ir akių ligų skyriaus ir medicinos centro „Northway“gydytoja oftalmologė.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi Gioteborgo Universitetinėje ligoninėje, Akių ligų skyriuje (Švedijoje), Ciuricho Universitetinėje ligoninėje, Lozanos Jules Gonin Akių ligoninėje (Šveicarijoje), Chenai M.N. Akių ligoninėje (Indijoje).

Gydytoja nuolat dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, kasmet lankosi SOE – Europos Oftalmolgų asociacijos ir EPOS – Europos vaikų oftalmologų asociacijos kongresuose.

Donata Montvilaitė yra daugelio mokslinių straipsnių autorė ir tarptautinių mokslinių konferencijų pranešėja. Pastaraisiais metais pristatyti pranešimai 42-me Europos vaikų oftalmologų asociacijos kongrese (2016 m.) ir IV Pasauliniame Neišnešiotų Naujagimių Retinopatijos kongrese (2017 m.).

Narystės

Europos Oftalmologų asociacijos, Europos Vaikų oftalmologų asociacijos, Lietuvos akių gydytojų draugijos bei Vilniaus krašto gydytojų draugijos narė.

Pomėgiai

Aktyvus sportas, kelionės, akademinis darbas, domėjimasis naujovėmis.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu