Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Oftalmologė Dr Rasa Sirtautienė

Dr. RasaSIRTAUTIENĖ

Oftalmologė

Ekspertinės sritys: Akių tyrimaiOftalmologų konsultacijos
Gydytoja konsultuoja tik suagusius. Domėjimosi sritys: suaugusiųjų akių ligų (glaukoma, katarakta, tinklainės ligos) diagnostika, gydymas bei prevencija.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

1999 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją „Neišnešiotų naujagimių retinopatija: atrankos ypatumai ir reikšmė”.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 1989 m.

Dirba VUL Santaros klinikos Akių ligų centre. Čia ji įdiegė šias naujoves:

  • Nuo 1992 m. atliekami visi VULSK patologoanatominiai akių tyrimai.
  • Nuo 1994 m. atkurta akių dugno ir priekinio segmento fotografija.
  • Nuo 2002 m. pradėta fluorescentinė angiografija.

Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją – ji kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, simpoziumuose, kongresuose, stažuotėse (Tūbingenas, Manheimas, Hamburgas (Vokietija), St. Peterburgas, Jekaterinburgas (Rusija), Oksfordo akių ligų klinika (Anglija), Greifswaldas, Kopenhaga (Danija), Taormina, Roma, Milanas, Florencija (Italija), Salzburgas, Viena (Austrija), Oslas (Norvegija), Budapeštas (Vengrija), Praha (Čekija), Amsterdamas (Olandija), Tampere (Suomija), Seville, Barselona (Ispanija), Orlando, Florida, Fort Lauderdale (JAV), Akių ligų Klinikos Majamyje, Detroite, Baltimorėje, Bostone, Čikagoje (JAV), Antalija (Turkija), Tbilisi (Gruzija), Odessa (Ukraina) ir daugelis kitų).

Patyrusi specialistė organizuoja yra tarptautinių mokslinių konferencijų oftalmologams organizatorė, kviestinė lektorė tarptautiniuose oftalmologų kongresuose Austrijoje, Indonezijoje, indijoje, Baltarusijoje ir daugelyje kitų ( daugiau nei 100 pranešimų).

Rasa Sirtautienė yra daugelio leidinių oftalmologams lietuvių ir užsienio kalbomis bei mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė,

Gydytoja yra pelniusi šiuos apdovanojimus:

  • 1996 m. Vilniaus Medicinos Draugijos diplomas už geriausią įdiegtą į praktiką mokslo darbą – „Neišnešiotų naujagimių retinopatijos gydymas“.
  • 2006 m. Lietuvos Mokslo premijos laureatė.
  • 2013 m. „Lietuvos garbė“ nominacijos  „Metų pareiga“ apdovanojimas už drauge su dr. Rasa Bagdoniene sukurtą modifikuotą neišnešiotų naujagimių aklumo gydymo metodiką, kuri pradėta taikyti daugelyje pasaulio klinikų.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu