Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Otorinolaringologė Ingrida Anužytė

IngridaANUŽYTĖ

Otorinolaringologė

Ekspertinės sritys: Otorinolaringologinės (LOR) operacijosOtorinolaringologų (LOR) konsultacijos
Domėjimosi sritys: nosies ir prienosinių ančių ligų medikamentinis ir chirurginis gydymas, nosies iškrypimų plastinė korekcija, knarkimo ir obstrukcinės miego apnėjos chirurgija, pediatrinė otorinolaringologija, racionali antibiotikų terapija.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Biografija

Išsilavinimas

2005 m. baigė Kauno medicinos universitetą ir įgijo otorinolaringologo profesinę kvalifikaciją.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis  nuo 2005m.

Dirba Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje otorinolaringologijos skyriuje.

Patyrusi specialistė kasmet atlieka apie 300 operacijų.

Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose ir seminaruose.

Ingrida Anužytė skaitė šiuos pranešimus: „Tonzilektomijų technikos progresas”, „Ūminis rinosinusitas”, „Fitoterapinių vaistų pritaikymas”, „Sloguojantis vaikas”, „Viršutinių kvėpavimo takų gydymas augaliniais vaistais”, „Antibiotikų skyrimo vaikams netolygumai Klaipėdos apskrityje”, „Ūžesio gydymo praktika”, „Kvėpavimo takų infekcinės ligos ir antibakterinė terapija”, „Ryklės limfadenoidinio audinio patologija”, „Ūminio vidurinės ausies uždegimo antibakterinis gydymas”, „Šiuolaikiniai nosies pertvaros perforacijų korekcijos būdai’.

Gydytoja yra 2019 m. mokslinės konferencijos ”Otorinolaringologijos aktualijos” organizatorė.

2012 m. dirbo Klaipėdos universitete Visuomenės sveikatos katedroje jaunesniąja mokslo darbuotoja, vykdė tarptautinį mokslo projektą ”Visuomenės sveikatos gerinimas, plėtojant teisingiau paskirstytas kokybiškas pirminės sveikatos priežiūros paslaugas”.

2013 m. dalyvavo projekte „Antibiotikų išrašymo netolygumai“ bendradarbiaujant su Malmės universitetu.

2013-2015 m. skaitė paskaitas Klaipėdos universitete Sveikatos mokslų fakulteto Medicinos technologijų katedroje.

Narystės

Lietuvos otorinolaringologų draugijos narė, Klaipėdos krašto otolaringologų draugijos narė.

Pomėgiai

Pasaulio pažinimas keliaujant, fitnesas, poezija, muzika.

Straipsniai

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu