Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dr. PovilasBUDRYS

Kardiologas

Ekspertinės sritys: Miokardo infarktasPerkutaninės širdies kraujagyslių intervencijosPirminė arterinė hipertenzijaŠirdies nepakankamumasStabili krūtinės angina
Kalbos:LT / EN
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2015 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakultetą. 2019 m. baigė Vilniaus Universiteto Kardiologijos rezidentūrą.

Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Širdies ir kraujagyslių ligų klinikos doktorantas intevencinės kardiologijos srityje.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2017 m. (Medicinos gydytojas Intervencinės Kardiologijos ir Rentgenchirurgijos skyriuje ir Širdies ir Kraujagyslių Neinvazinės Ir Ultragarsinės Diagnostikos skyriuje, Vilniaus Universiteto Ligoninės Santaros Klinikos).

Dirba Vilniaus Universiteto Ligoninės Santaros Klinikose Intervencinės Kardiologijos ir Rentgenchirurgijos skyriuje gydytoju intervenciniu kardiologu ir Skubios pagalbos skyriuje gydytoju kardiologu.

Kasmet atlieka apie 1000 širdies kraujagyslių intervencinių procedūrų (vainikinių arterijų angiografijų, perkutaninių koronarinių intervencijų).

Specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – 12 mėn. stažavosi Šiaurės Velso Širdies Centre, Jungtinėje karalystėje, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse (Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Austrijoje, Graikijoje, Lenkijoje) konferencijose ir seminaruose.

Mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius, tarptautinių tyrimų kardiologijos srityje tyrėjas.

Narystės

Gydytojas yra Lietuvos kardiologų draugijos, Nacionalinės intervencinių kardiologų asociacijos, Europos kardiologų draugijos, Europos perkutaninių širdies ir kraujagyslių intervencijų asociacijos narys.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu