Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Kardiologė Egidija Rinkūnienė (2)

EgidijaRINKŪNIENĖ

Kardiologė

Ekspertinės sritys: Kardiologų konsultacijos
Domėjimosi sritys: širdies ir kraujagyslių ligų prevencija, dislipidemija, arterinė hipertenzija, metabolinis sindromas, koronarinė širdies liga, ūminiai koronariniai sindromai, širdies ritmo sutrikimai, širdies nepakankamumas.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2002 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą, medicinos studijų krypties programą, 2007 m.  – kardiologijos rezidentūrą.

2014 m. apgynė medicinos mokslo daktaro disertaciją tema „Didelės kardiovaskulinės rizikos asmenų nustatymo ir aktyvios pirminės prevencijos metodų optimizavimas“.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2007 m.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Kiekvienais metais gydytoja dalyvauja Europos aterosklerozės kongrese, kur pristato stendinius pranešimus, taip pat Europos kardiologų draugijos kongrese, Pasauliniame kardiologijos kongrese.

Egidija Rinkūnienė skaito paskaitas gydytojams apie pirminės prevencijos programą, širdies ir kraujagyslių ligų rizikos vertinimą, arterinės hipertenzijos ir dislipidemijos diagnostiką bei gydymą, pacientų po miokardo infarkto priežiūrą bei gydymą.

Gydytoja yra daugelio mokslinių straipsnių autorė ar bendraautorė (publikuoti 26 straipsniai), tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų pranešėja (paruošti 32 stendiniai pranešimai tarptautinėse konferencijose).

Narystės

Lietuvos širdies asociacijos valdybos narė, taip pat Lietuvos kardiologų draugijos, Europos aterosklerozės draugijos, Lietuvos hipertenzijos draugijos, Lietuvos intensyviosios kardiologijos ir skubiosios medicinos asociacijos narė.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu