Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

RuslanasBALTRIMAVIČIUS

Urologas

Domėjimosi sritys: inkstų ir šlapimo takų akmenligės gydymas, prostatos, inkstų, šlapimo pūslės onkologinės ligos, vyro vaisingumo problėmos, šlapimo nelaikymas, prostatitai, erekcijos sutrikimai, lytiškai plintančios infekcijos, komplikuotos šlapimo takų infekcijos, lėtinis mažojo dubens skausmo sindromas. Moderniausi gydymo metodai: įvaldyti visi šiuo metu žinomi modernus akmenligės gydymo metodai, tokie kaip išorinė akmenų litotripsija (ESWL), lanksčios nefroskopijos, rigidiškos ureteroskopijos (RIRS; URS), perkutaninės nefrolitotripsijos (PCNL; miniPCNL), akmenų skaldymas lazeriu ir ultragarsu. Kiti minimaliai invazyvūs chirurginiai metodai.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas ir profesinė veikla

2004 m. Krašto apsaugos ministerija Lietuvos kariuomenė – karo medicinos gydytojo-medicinos būrio vado kvalifikaciją

2005 m. Kauno medicinos universitetas, įgytas magistro išsilavinimas

2011 m. Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitete suteikta gydytojo urologo profesinė kvalifikacija

nuo 2011 m. Klaipėdos Respublikinės ligoninės urologijos skyriaus gydytojas urologas

2008 m. EAU NEEM kongrese Vilniuje laimėtas apdovanojimas geriausio stendinio pranešimo „Minimaliai invazinio inkstų vėžio gydymas: 5 metų patirtis atliekant laparaskopines nefrektomijas ir nefronus tausojančias operacijas“.

2014 m.  Laimėta jaunųjų gydytojų urologų profesinio tobulėjimo programa, kurią organizavo Lietuvos urologų draugija ( LUD).

Kvalifikacijos tobulinimas:

Aktyviai dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, savo kvalifikaciją nuolat tobulina stažuotėse. Rengia mokslinius straipsnius, skaito pranešimus, dalyvauja II-III fazės klinikinėse studijose.

Kursų ir seminarų dalyvis Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje, Olandijoje, JAV, Kinijoje,  Danijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje, Turkijoje

Praktika: 

  • 8 EUREP mokymo programa (Čekija)
  • Laparaskopinių įgudžių mokymai EUREP HOT training kursuose (Vokietija)
  • Praktika Lueveno universitetinėje ligoninėje (Belgija)
  • Praktiniai onkologijos kursai (Vokietija)
  • Šlapimo pūslės vėžio operacijos NBI ir PDD metodika (Prancuzija)
  • Endoskopinis minimaliai invazinis viršutinių šlapimo takų vėžio gydymas (Ispanija)
  • Minimaliai invazyviniai operaciniai būdai inkstų akmenligei gydyti (Austrija)

Narystės

Nuo 2006 m. Europos Urologų Asociacijos (EAU), Lietuvos Urologų Draugijos (LUD) narys.

Straipsniai

Gydytojo teikiamos paslaugos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu