Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Kardiologas Sigitas Čėsna

SigitasČĖSNA

Kardiologas

Ekspertinės sritys: Kardiologų konsultacijos
Domėjimosi sritys: koronarinė širdies liga, arterinė hipertenzija, įgimtos širdies ydos, širdies vožtuvų ligos, nėščiųjų širdies ligos.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2012 m. baigė Vilniaus Universiteto  medicinos fakultetą.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2007 m. (gydytojas asistentas Vilniaus universitetinė ligoninė Santariškių Klinikos Intervencinės kardiologijos ir rentgenochirurgijos skyrius).

Dirba Vilniaus Universiteto ligoninėje „Santaros klinikos” intervencinės kardiologijos ir rentgenochirurgijos skyriaus vyresniuoju gydytoju kardiologu – intervenciniu kardiologu.

Kasmet atlieka daugiau nei 700 perkateterinių intervencijų (koronarografijos, perkutaninės koronarinės intervencijos, įgimtų širdies ydų intervencijos vaikams ir suaugusiems, perkateterinių vožtuvų implantavimas (TAVI)).

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi Vokietijos (6mėn.), Jungtinės Karalystės (12mėn.), Danijos (6mėn.) klinikose, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose ir seminaruose.

Daugelio mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų organizatorius ir pranešėjas.

Narystės

Lietuvos kardiologų draugijos narys, Nacionalinės intervencinių kardiologų asociacijos (NIKA) narys, Europos perkutaninių širdies ir kraujagyslių intervencijų asociacijos narys (European Association of Percutaneous Cardiovascular Interventions (EAPCI), Europos kardiologų draugijos Įgimtų širdies ydų darbo grupės narys (ESC Grown-up Congenital Heart Disease Working Group), Ūminių širdies ir kraujagyslių būklių asociacijos narys (Acute Cardiovascular Care Association), Europos vaikų kardiologijos ir įgimtų širdies ydų asociacijos narys (Association for European Paediatric and Congenital Cardiology).

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu