Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Kaip pasiruošti magnetinio rezonanso tyrimui (MRT)

Kai tyrimas atliekamas be kontrastinės medžiagos

Specialus pasiruošimas MRT tyrimui be kontrastinės medžiagos nėra reikalingas, jei nenurodyta kitaip. Prieš tyrimą galite įprastai valgyti ir gerti, vartoti reguliarius vaistus. Prieš tyrimą Jūsų bus paprašyta užpildyti specialų klausimyną, siekiant išsiaiškinti, ar nėra jokių kontraindikacijų jam atlikti. Taip pat prieš tyrimą svarbu pašalinti visus metalinius daiktus (papuošalus, diržus ir kt.), gali reikėti nusirengti savo dėvimus rūbus, persirengti į vienkartinę aprangą, kurią galite įsigyti mūsų centre.

Kai tyrimas atliekamas su kontrastine medžiaga

Jei magnetinio rezonanso tyrimas bus atliekamas su kontrastine medžiaga, taikomi tam tikri reikalavimai bei apribojimai:

  • į tyrimą reikia atsinešti kraujo serumo kreatinino tyrimo rezultatus, ne senesnius nei 14 d.;
  • prieš pilvo arba mažojo dubens MRT tyrimą reikia nevalgyti 4 val. 

Tyrimo atlikimo kokybei didelę įtaką turi paciento pasiruošimas. Jei pacientas bus netinkamai pasiruošęs tyrimui, jis gali būti atidėtas.

Prieš tyrimą Jūsų bus paprašyta užpildyti specialų klausimyną, siekiant išsiaiškinti, ar nėra jokių kontraindikacijų jam atlikti. Taip pat prieš tyrimą svarbu pašalinti visus metalinius daiktus (papuošalus, diržus ir kt.), gali reikėti nusirengti savo dėvimus rūbus, persirengti į vienkartinę aprangą, kurią galite įsigyti mūsų centre.

Naujienlaiškis

Registruokitės ir gaukite specialius pasiūlymus bei akcijas pirmieji:

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!

Būtinas jūsų sutikimas su Privatumo politika
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu