Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Moters lyties organų nusileidimo ir šlapimo nelaikymo gydymo operacija (TOT)

Daugiau nei pusė moterų, kurioms daugiau negu 50 metų, taip pat jaunesnio amžiaus moterys, patiria vienokio ar kitokio laipsnio dubens organų (gimdos, makšties, tiesiosios žarnos, šlapimo pūslės, šlaplės) slinkimą ar iškritimą, jį dažnai lydi ir šlapimo nelaikymas. Esant dubens organų nusileidimui pagrindiniai simptomai gali būti lytinių organų tempimo žemyn jausmas, „guzas“, išlindęs iš lytinių takų, lytinių organų spaudimo jausmas, sunkus šlapinimasis ir vidurių užkietėjimas. Šių problemų pagrindinės priežastys gali būti gimdymas, raumenų tonuso sumažėjimas ir nebuvimas, menopauzė, nutukimas, šeimos ligos, dubens trauma ar ankstesnės operacijos, nuolatinis sunkių svorių kėlimas, chroniškas vidurių užkietėjimas ir kitos.

Moterims, kurioms problema yra pažengusi ir yra aiškūs jos simptomai, pavyzdžiui 2-3 laipsnio iškritimas, problema gali būti sprendžiama operaciniu būdu. Šlapimo nelaikymo operacija yra viena pagrindinių priemonių, galinčių ženkliai pagerinti šia problema besiskundžiančių moterų gyvenimo kokybę.

Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis. Pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti mokamas papildomas nemedicinines paslaugas, susijusias su atliekama procedūra. Nakvynės kaina į paslaugos kainą neįskaičiuota.

Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Norėdami matyti paslaugas ir jų kainas pasirinkite miestą
Paslaugas teikiantys gydytojai

VilmaDAUDERIENĖ

Akušerė-ginekologė
  • lt , en , ru , de
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Dr. LinaMOCKEVIČIENĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė
  • lt , en , ru , es
  • Kaunas, Miško g. 25A
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

TomasLŪŽA

Akušeris-ginekologas
  • lt , en , ru , es , jp
  • Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Doc. dr. JustinaKAČERAUSKIENĖ

Akušerė-ginekologė
  • lt , en , ru
  • Kaunas, Miško g. 25A
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu