Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Gastroenterologė Dr Arida Buivydienė (2)
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Northway Gastroenterologė Dr Arida Buivydienė (2)

Dr. AridaBUIVYDIENĖ

Gastroenterologė, echoskopuotoja, endoskopuotoja

Ekspertinės sritys: Echoskopiniai tyrimaiEndoskopiniai tyrimaiGastroenterologų konsultacijosGastroskopijos tyrimai
Domėjimosi sritis: kepenų ligos.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

1997 m. baigė gastroenterologijos rezidentūrą Vilniaus Universiteto Medicinos fakultete.

2017 m. apsigynė mokslinę disertaciją tema „Lėtinio virusinio hepatito C komplikacijų ir hepatoceliulinės karcinomos išsivystymo rizikos vertinimas neinvaziniais ir histologiniais tyrimo metodais“ ir įgijo medicinos mokslų daktarės laipsnį.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 1998 m.

Dirba VUL Santaros klinikos Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centre.

Ilgametę patirtį tirinti specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – ji stažavosi Kopenhagos Universitetinėje Hvidovre ligoninėje, Danijoje, Heidelbergo universitetinėje ligoninėje, Vokietijoje,  Varšuvos Universitetinėje ligoninėje, Lenkijoje, baigė virškinamojo trakto endoskopijos, pilvo ertmės organų sonoskopijos, gastroenterologijos, hepatologijos kasmetiniai kursus Vilniaus Universiteto medicinos fakultete ir Kauno Medicinos Universitete.

Gydytoja dalyvavo opinio kolito III fazės klinikiniuose tyrimuose, GERL III fazės klinikiniuose tyrimuose, opinio kolito III klinikinės fazės tyrimuose, virusinio B hepatito gydymo biomedicininiame tyrime ir kepenų cirozės NRL972 farmakokinetinis ligos aktyvumo tyrime.

Arida Buivydienė yra daugelio mokslinių straipsnių bendraautorė, skaito pranešimus mokslinėse gastroenterolų konferencijose ir suvažiavimuose lėtinio virusinio C hepatito, kepenų transplantacijos temomis.

Ji taip pat skaito paskaitas studentams, gydytojams (kursantams) kepenų ligų, kepenų transplantacijos, hemochromatozės, lėtinių gastritų ir gastropatijų (Menetrijer liga), kraujavimų iš virškinamojo trakto temomis.

Gydytoja dalyvauja kepenų transplantacijos programoje: prižiūri sergančiuosius kepenų ligomis prieš ir po transplantacijos.

Narystės

Lietuvos gastroenterologų draugijos, Lietuvos endoskopuotojų draugijos, Lietuvos transplantologų asociacijos bei Pasaulio gastroenterologų asociacijos narė.

Pomėgiai

Kelionės gamtoje, dviračiai, tenisas.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu