Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Gastroenterologas Rolandas Vaicekauskas
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Northway Gastroenterologas Rolandas Vaicekauskas

Dr. RolandasVAICEKAUSKAS

Gastroenterologas, echoskopuotojas, endoskopuotojas

Ekspertinės sritys: Gastroenterologų konsultacijosGastroskopijos tyrimaiKolonoskopijos tyrimai
Domėjimosi sritys: gydytojas nuo 2009 m. atlieka endoskopinius tyrimus (gastroskopijas ir kolonoskopijas). Yra sukaupęs didelę patirtį storosios žarnos polipų diagnostikoje ir gydyme. Domisi virškinimo trakto vėžinių susirgimų profilaktika atliekant gastroskopijas ir kolonoskopijas. Specializuojasi endoskopinio ultragarso srityje.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

2004 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto gydomosios medicinos specialybę.
2005 m. baigė internatūrą Ukmergės ligoninėje, 2009 m. įgijo gydytojo gastroenterologo kvalifikacija

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2009 m.
Dirba Vilniaus Universitetinėje ligoninėje „Santaros klinikos”, endoskopinės diagnostikos ir minimaliai invazinės chirurgijos skyriuje
Nuo 2015 m. dėsto Vilniaus universitete.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją, jis stažavosi: „Pancreas 2000” – tarptautiniai kursai skirti kasos ligų diagnostikai ir gydymui (2009 iki 2012). Gastroenterologinė stažuotė Vokietijoje, Wuppertal Helios ligoninėje (2010 m.). Europos Gastrointestinalinės Endoskopijos Draugijos (“ESGE Fellowship grant I ir II”) endoskopinės stažuotės: Rikshospitalet ligoninėje, Oslas, Norvegija (2015 m.) ir Institut Arnault Tzanck, Centre Medico Chirurgical, Saint-Laurent Du Var, Prancūzija (2018 m.).

Rolandas Vaicekauskas yra mokslinių straipsnių/darbų autorius ir bendraautorius, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų ir pranešėjas.

Straipsniai:

“Significance of Interdisciplinary Cooperation in the Treatment of Upper GastrointestinalMucosal and Submucosal Lesions: A Single Centre Experience”. Juozas Stanaitis, Rolandas Vaicekauskas, Vytautas Lipnickas, Jonas Valantinas, Kęstutis Strupas. Viszeralmedizin 2012;28:425-430.

“Efficacy of deep biopsy for subepithelial lesions in the upper gastrointestinal tract”. Videosurgery and Other Miniinvasive Techniques. Rolandas Vaicekauskas, Juozas Stanaitis, Jonas Valantinas 2016;3:192-199.

Pranešimai:

“Viršutinės virškinimo trakto dalies poepitelinių darinių epidemiologija ir diagnostika”. V Latvijos gastroenterologų kongresas Rygoje, 2011 m.

„Rectal radiation proctitis bleeding management with argon plasma coagulation“ Quality in Endoscopy  ESGE/ESGAR/EAES Symposium GI Bleeding Berlynas, Vokietija 2014 m.

„The efficacy of deep biopsy for subepithelial lesions in the upper gastrointestinal tract“ VII Latvijos gastroenterologų kongrese su tarptautiniu dalyvavimu Ryga 2015 m..

“Evaluation of endoscopic and endoscopic ultrasound features for differential diagnosis of gastrointestinal stromal tumors and leiomyomas in the upper gastrointestinal tract”, “Evoliucinė medicina: sveikata ir ligos besikeičiančioje aplinkoje”,  Vilnius, Lietuva 2018 m.

„Kolonoskopijos atlikimo indikacijos, žarnyno paruošimo kolonoskopijai, kolonoskopijos atlikimo, įvertinimo ir aprašymo kokybės reikalavimai” (SAM 2017-2018 m. Indėlis 1 priedas).

Narystės

Lietuvos gastroenterologų draugijos, Lietuvos endoskopuotojų draugijos ir Europos gastrointestinalinė endoskopijos draugijos narys.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu