Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 10:00 - 17:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Northway gydytojai
Plastikos Chirurgas Domantas Stundys 1
Plastikos Chirurgas Domantas Stundys 1

DomantasSTUNDYS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
Akių vokų operacijosGrožio injekcijosKrūtų operacijosPilvo plastikaPlastikos chirurgų konsultacijosRiebalų nusiurbimas
Domėjimosi sritys: estetinė chirurgija (krūtų operacijos, pilvo sienos plastinės operacijos, kūno kontūravimas atliekant riebalų nusiurbimą bei persodinimą, veido estetinės operacijos, estetinė moters genitochirurgija), minimaliai invaziniai kombinuoti veido atjauninimo būdai (botulino toksinas, hialurono rūgšties užpildai, chirurginiai mezosiūlai Silhouette Soft, riebalų persodinimas), veido onkochirurgija, odos chirurgija, medicinos turizmas bei nuotolinės pacientų konsultacijos. Domantas Stundys vertinamas už šiltą ir profesionalų bendravimą, įsiklausymą, vertingus patarimus. Pasak gydytojo, jo tikslas, kad žmogus džiaugtųsi operacijos rezultatais, pozityviais pokyčiais, tačiau atrodytų natūraliai. Rūpestingas ir atidus smulkmenoms, išgirstantis pacientų lūkesčius, nuoširdžiai patariantis, draugiškas ir supratingas, pasitinkantis su šypsena ir išlydintis besišypsančius – taip Domantą Stundį apibūdina jo pacientai bei kolegos.
Užsienio kalbos:Anglų k. | Rusų k.
Darbo vietos adresas:

NORTHWAY VILNIUS - S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas:

2003 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 2009 m. – Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūros studijų programą. Dalį rezidentūros studijų atliko Flensburge, Miunchene ir Tiubingene (Vokietija), taip pat stažavosi Turkijoje, Vengrijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Italijoje.

Profesinė darbo patirtis:

Darbo patirtis estetinėje chirurgijoje nuo 2005 m. (Valakupių plastinės chirurgijos klinika “Vitkus Clinic”, grožio ir estetikos centras “Okeanija”, Estetinės chirurgijos centras); plastinėje rekonstrukcinėje chirurgijoje – nuo 2004 m. (Vilniaus greitosios pagalbos universitetinė ligoninė, VUL Santaros klinikos, Inovatyvios dermatologijos centras).

Daugiau nei 5 metų patirtis medicinos turizmo srityje – estetinėms plastinėms operacijoms atvykstantys pacientai iš D. Britanijos, Airijos, Olandijos, Švedijos, Norvegijos.

Kasmet atlieka apie 500 operacijų ir kitų minimaliai invazinių veido atjauninimo procedūrų.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja mokslinėse konferencijose ir seminaruose, yra mokslinių straipsnių bendraautorius, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų pranešėjas.

Narystės:

Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos narys, Lietuvos dermatovenerologų draugijos asocijuotas narys bei Lietuvos telemedicinos asociacijos narys.

Pomėgiai:

Laisvalaikiu mėgsta skaityti knygas ir aktyviai leisti laiką su šeima – važinėti dviračiais, riedučiais, šaudyti iš lanko.

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 55 €
Trumpa estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 20 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 110 €
Gydytojo chirurgo konsultacija dėl injekcijų20 €

Jeigu prieš konsultaciją norėtumėte gauti daugiau informacijos, rašykite el. pašto adresu plastikoschirurgas@northway.lt ir gydytojas Domantas Stundys atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Išskirtinis pasiūlymas: spalio 26 d. (šeštadienį) plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojos Indrės Sakalauskaitės konsultacija – tik 30 €! Gydytoja konsultuos dėl krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, veido, riebalų nusiurbimo ir kitų jus dominančių estetinės chirurgijos operacijų. Daugiau informacijos>

Kiti šios srities gydytojai
Viskas apie sveikatą
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu