Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 10:00 - 17:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Northway gydytojai
Northway Ortopedas Traumatologas Kęstutis Bliznikas
Northway Ortopedas Traumatologas Kęstutis Bliznikas

KęstutisBLIZNIKAS

Ortopedas traumatologas
Alkūnės operacijosArtoskopinės operacijosBlauzdikaulio osteotomijaČiurnos operacijosKelio operacijosOrtopedų traumatologų konsultacijosRiešo operacijos
Patyrusio gydytojo specializacija – kelio, riešo, čiurnos ir kitų smulkių sąnarių mažai invazyvios artroskopinės operacijos.
Užsienio kalbos:Anglų k. | Rusų k.
Darbo vietos adresas:

NORTHWAY VILNIUS - S. Žukausko g. 19

Išskirtinis pasiūlymas: spalio 26 d. (šeštadienį) gydytojo konsultacija – tik 30 €! Gydytojas konsultuos dėl riešo, alkūnės ir kelio sąnarių skausmų. Daugiau informacijos>

Biografija

Išsilavinimas:

1996 – 2002 VU Medicinos Fakultetas, gydomoji medicinos studijos.

2003 – 2008 m. VU Medicinos Fakultetas, specialybinė ortopedijos – traumatologijos rezidentūra, įgyta europinius standartus atitinkanti ortopedo – traumatologo licencija.

Profesinė darbo patirtis:

Profesinė darbo patirtis nuo 2002 m.

Patyręs specialistas kasmet atlieka virš 600 operacijų, iš kurių daugiau nei 500 – artroskopinės.

Gydytojo specializacija – kelio, riešo, čiurnos ir kitų smulkių sąnarių artroskopinės operacijos: kelio meniskų rezekcijų ir siuvimo operacijos, kelio raiščių (dažniausiai priekinio kryžminio raiščio) rekonstrukcinės operacijos, girnelės nestabilumo korekcijos operacijos, riešo trikampės skaidulinės kremzlės komplekso operacijos, riešo potrauminės artrozės ir kremzlių operacijos, čiurnos ir alkūnės sąnario patologijos artroskopinės operacijos, blauzdikaulio osteotomijos (kelio sąnario ašies korekcija).

Gydytojas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – jis stažavosi Vengrijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV.

Kęstutis Bliznikas yra daugelio mokslinių straipsnių autorius ar bendraautorius, skaito mokslinius pranešimus seminaruose ir konferencijose.

Narystės:

Lietuvos Ortopedų Traumatologų draugijos, Lietuvos Artroskopuotojų Asociacijos, Europos Riešo Artroskopuotojų Asociacijos (European Wrist Arthroscopy Society) ir ISAKOS (International Society of Arthroscopy, Knee Surgery and Orthopaedic Sports Medicine) narys.

Pomėgiai:

Pažintinės ir egzotinės kelionės, slidinėjimas kalnuose.

Paslaugų kainos
Ortopedų traumatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija 55 €
Gydytojo ortopedo traumatologo med. m. dr. konsultacija 65 €
Vaikų ortopedo traumatologo konsultacija 55 €
Pakartotinė gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija dėl tos pačios ligos 33 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 110 €

Išskirtinis pasiūlymas: spalio 26 d. (šeštadienį) gydytojų ortopedų traumatologų Kęstučio Blizniko ir Mariaus Šakalinio konsultacijos – tik 30 €! Gydytojai konsultuos dėl riešo, alkūnės ir kelio sąnarių skausmų. Daugiau informacijos>

Kiti šios srities gydytojai
Viskas apie sveikatą
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu