Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Andrologė Prof Birutė Žilaitienė
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Northway Andrologė Prof Birutė Žilaitienė

Prof. BirutėŽILAITIENĖ

Endokrinologė-andrologė

Ekspertinės sritys: Reprodukcinė endokrinologija ir andrologijaRetos endokrininės ligosSkydliaukės ligos
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

1983 m. baigė Kauno medicinos institutą.

1996 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją tema „Šeimos nevaisingumas Lietuvoje“.

2018 m. suteiktas profesorės pedagoginis vardas.

2018 m. gautas Europos seksualinės medicinos draugijos diplomas, suteikiantis seksualinės medicinos gydytojo kvalifikaciją.

Stažavosi Šveicarijoje, Ženevos universitete, Danijoje, Kopenhagoje, Augimo ir reprodukcijos skyriuje, Norvegijoje, Oslo universitete, Švedijoje Karolinska ligoninėje.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 1983 m.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Endokrinologijos klinikos profesorė.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Endokrinologijos klinikos gydytoja endokrinologė.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Retų endokrininių ligų centro vadovė.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Endokrinologijos instituto Bendrosios endokrinologijos laboratorijos vadovė ir vyriausia mokslo darbuotoja.

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Senato narė.

Prof. Birutė Žilaitienė yra 6-ių doktorantų vadovė, 4 iš jų apgynė daktaro disertacijas, 2 studijuoja doktorantūroje.

Svarbiausias profesinės veiklos pasiekimas – tarptautiniu mastu žinomi Lietuvos vyrų reprodukcinės sveikatos tyrimai.  Gydytoja dalyvavo bendruose Šiaurės ir Baltijos šalių jaunų vyrų reprodukcinės sveikatos tyrimų projektuose, klinikinio androloginio ištyrimo ir spermos tyrimo standartizavimo programose, publikavo rezultatus tarptautinėje spaudoje ir Lietuvoje. Daugiau nei 300 publikacijų bendraautorė. Kviestinė lektorė tarptautiniuose renginiuose (Šveicarija, Vengrija, Olandija, Estija, Lenkija) ir konferencijose Lietuvoje.

Mokslinių darbų rezultatus pristatė ir kvalifikaciją kėlė eilėje Europos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Pietų Korėjos, Australijos, Kanados, Lietuvos kongresų, kursų.

Narystės

Lietuvos endokrinologų draugijos prezidentė.

Europos kontraceptologijos ir reprodukcinės sveikatos draugijos tarybos narė.

Europos seksualinės medicinos draugijos narė ir Tarpdisciplininio seksualinės medicinos draugijos komiteto narė.

Europos medicinos specialistų draugijos (UEMS) Endokrinologijos tarybos narė.

Europos endokrinologų draugijos narė.

Tarptautinės endokrinologų draugijos narė.

Lietuvos seksualinės draugijos tarybos nar.

Pomėgiai

Grožinė literatūra, sveiko maisto gamyba.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu