Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Hemorojaus operacijoms pasitelkiama pažangi LigaSure technologija

Operacijos2

Hemoroidektomija – dažnai atliekama chirurginė operacija. Ekscizinė technika laikoma pirmuoju III ir IV laipsnio hemorojaus ar pasikartojančių hemoroidų gydymo pasirinkimu.

Kadangi įprasta hemoroidektomija yra susijusi su nemaloniu skausmu po operacijos, ieškoma naujų, pacientui komfortiškesnių gydymo būdų.

Medicinos centre “Northway” jau atliekamos hemorojaus operacijos, naudojant pažangią minkštųjų audinių chirurgijai skirtą LigaSure technologiją. Tai unikali audinių suspaudimo ir energijos tiekimo kombinacija, leidžianti pasiekti patikimą kraujagysių koaguliaciją (kraujo sukrešėjimą užkemšant) ir audinių sujungimą sulydant.

Pasak šias operacijas atliekančio gydytojo proktologo Deivido Narmonto, ši metodika yra pranašesnė paciento tolerancijos atžvilgiu, nes ją naudojant sutrumpėja operacijos ir paciento buvimo narkozėje ir ligoninėje laikas ( pacientas išleidžiamas namo tą pačią dieną), sumažėja pooperacinių komplikacijų (sąaugų, kraujo netekimo) rizika, ženkliai mažesnis pooperacinis skausmas, trumpesnis sveikimo periodas. Šis metodas gali būti alternatyva lazerinei hemoroidoplastikai, kai tokio metodo jau negalima pritaikyti dėl didelio laipsnio hemorojaus, o norima tokio paties pooperacinio komforto (mažesnio skausmo, trumpesnio sveikimo periodo, greitesnio grįžimo prie kasdieninės veiklos ar darbo).

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu