Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Danties protezas

158

Odontologijos mokslui žengiant į priekį, šiuolaikinis dantų protezavimas nuolat tobulėja. Protezais galima protezuoti tiek pavienius dantis, tiek didelius dantenų eilių defektus. Ši odontologinė procedūra yra atliekama tais atvejais, kai danties vainikas yra pernelyg pažeistas ėduonies, dantys plombuoti didelėmis plombomis, taip pat esant nusidėvėjimui, arba kai trūksta vieno ar daugiau dantų. Šiuolaikinis danties protezas yra patvarus, ilgaamžis, atitinkantis aukščiausius estetinius bei funkcinius reikalavimus.

Jau kuris laikas nesišypsote, jaučiatės nepatogiai kalbėdami ar valgydami, nes Jus kamuoja su dantimis susijusios problemos? Netekus vieno ar kelių dantų, susilpnėja kramtymas. Likę dantys kramtant yra per daug apkraunami, todėl ilgainiui praranda įprastą išvaizdą, funkciją. Taip pat galimi žandikaulio sąnario pakitimai, nes jis gaudamas per didelį krūvį dėvisi greičiau, kol galiausiai jį ima skaudėti bei žandikaulio judesiai tampa gan riboti.

Danties nebuvimas gali turėti įtakos žandikaulio kauliniam audiniui. Dėl rezorbcijos mažėja kaulo masė, keičiasi žandikaulio forma, gali pakisti veido raumenų tonusas ir atsirasti raukšlių. Protezavimas – puikus sprendimas, galintis išspręsti Jūsų problemas. Jis ne tik padeda atstatyti kramtymo funkcijos efektyvumą, apsaugoti nuo sąkandžio sužemėjimo, dantų išsikraipymo, bet taip pat atkurti nepriekaištingą estetinę išvaizdą bei gražią šypseną.

Danties protezavimo būdai

Medicinos centre „Northway“ protezavimas atliekamas pirmiausiai nustačius dantų būklę ir sudarius individualų gydymo planą. Ši procedūra atliekama dviem būdais: mikroprotezais (įklotai, užklotai ir laminatės) arba fiksuotais protezais iš cirkonio keramikos. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos protezai yra pagaminti.

 • Įklotai-užklotai – kai vainiko defektas būna gan toli pažengęs, įprastas plombavimas gali būti neefektyvus. Dėl šios priežasties siūloma trūkstamą dalį atkurti porceliano įklotu arba užklotu. Jo spalva kiekvienu atveju parenkama individualiai.
 • Laminatės –tai iš porceliano gaminamos plonos, dantis atitinkančios spalvos plokštelės, fiksuojamos ant priekinio paviršiaus. Toks protezas puikiai tinka dantų spalvai ar formai pakoreguoti, taip pat paslėpti plomboms ir norimam estetiniam vaizdui pasiekti.
 • Cirkonio oksido keramika – tam, kad Jūsų organizmas protezų neatmestų, naudojame cirkonį. Protezas iš cirkonio pasižymi ypatingu lengvumu, tvirtumu bei natūralia spalva. Tokiu būdu užtikrinama estetika bei tvirta vainikėlio konstrukcija. Šis metodas taikomas tiek šoninių, tiek priekinių dantų defektų pašalinimui.

Visi šiuolaikiniai protezai gaminami taikant technologijas, kurios leidžia pasiekti itin aukštą protezų kokybę bei formos tikslumą. Mūsų medicinos centre dirbantys kvalifikuoti odontologijos specialistai, suderindami funkcionalumą, estetiką ir ilgaamžiškumą, iš daugelio protezavimo būdų parinks tą, kuris geriausiai tiks Jums.

Įvairios odontologinės problemos šiais laikais sprendžiamos išties greitai ir efektyviai. Pasitelkus naujausias technologijas kiekvienas gydymui pasirenkamas danties protezas yra patvarus ir ilgaamžis. Nebekęskite diskomforto – pasirūpinti savo sveikata ir žavinga šypsena tikrai verta!

Konsultuojantys gydytojai

Inga PALIULIENĖ

Odontologė
 • lt, en , ru , fr
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Otilija MATUTIENĖ

Odontologė
 • en , ru , fr
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Rūta ŽELVĖ

Odontologė
 • en , ru , de
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Jevgenija ČEPIENĖ

Odontologė-ortopedė
 • lt , en , ru
 • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Monika MARTINKIENĖ

Odontologė
 • lt , en , ru
 • Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu