Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Jevgenija čepienė

JevgenijaČEPIENĖ

Odontologė-ortopedė

Ekspertinės sritys: Dantų implantaiDantų protezavimas
Domėjimosi / veiklos sritys: dantų ir implantų protezavimas, sąkandžio bei šypsenos atkūrimas tiesioginėmis ir netiesioginėmis restauracijomis.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2011 m. įgyta bendros praktikos gydytojo odontologo kvalifikacija Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.
2016 m. įgyta gydytojo odontologo ortopedo kvalifikacija Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2011 metų atliekant įvairaus sudėtingumo dantų gydymo bei protezavimo, sąkandžio atstatymo darbus bendradarbiaujant su geriausiomis dantų technikų laboratorijomis. Specialistė skiria ypatingą dėmesį detalėms bei siekia aukščiausių estetikos standartų.

Gydytoja nuolat dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse kvalifikacijos kėlimo renginiuose, yra mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė.

Straipsniai ir pranešimai

• “A technique to splint and verify the accuracy of implant impression copings with light – polymerizing acrylic resin.”. Vygandas Rutkunas Jevgenija Ignatovic J Prosthet Dent 2014;111:254 -256
• Atspaudinės medžiagos ir atspaudo ėmimo technikos įtaka atspaudų nuo implantų tikslumui. I Dalis. (2009 – 2010m., bendraautorė Ana Smeilis, mokslinis vadovas doc.dr. Vygandas Rutkūnas).
• Atspaudinės medžiagos ir atspaudo ėmimo technikos įtaka atspaudų nuo implantų tikslumui. II Dalis. (2009 – 2010m., bendraautorė Ana Smeilis, mokslinis vadovas doc.dr. Vygandas Rutkūnas). – 1 vieta OOSK konferencijoje 2011 metai.
• Bemetalės keramikos restauracijos kraštinio mikropralaidumo priklausomybė nuo preparacijos ribos padėties bei adhezinio cementavimo būdo. (2010 – 2011m., bendraautorė Ana Smeilis, mokslinis vadovas doc.dr. Vygandas Rutkūnas).

Kursai

2020 m. “BEDANČIŲ PACIENTŲ PROTEZAVIMO IR IMPLANTAVIMO STRATEGIJOS [išsamiai apie Face Control Concept]
2020 m. “ Straumann Pro Arch protokolas efektyviai praktikai “
2019 m. “ Estetinis ir funkcinis danties vainiko prailginimas”
2019 m. “ DANTŲ IMPLANTŲ PANAUDOJIMAS PROTEZUOJANT ESTETINĖJE ZONOJE IR BEDANČIUS ŽANDIKAULIUS
2019 m. “ Artistic restoration if teeth” RAdlinskiy, Poltava , Ukraina.
2019 m. “Sąkanžio kėlimas kompozitu: Kaunas, Lietuva
2018 m. “ SAŽS ištyrimo ir gydymo ir masažo pagrindai’
2018 m. “ Estetinis ir funkcinis klinikinio vainiko prailginimas”
2018 m. “ Protezavimas ant implantų nuo A iki Z”
2017 m. “ Tiesioginių priekinių restauracijų Master kursas”
2016 m. “ Įdomioji bemetalė keramika”
2015 m.“ Odontologijos naujovės praktikoje“. Kaunas. Lietuva.
2015 m. „Diagnostika prieš protezuojant: veido, kalbos ir modelių analizė“ Vilnius. Lietuva
ir kt.

Narystės

Gydytoja yra Lietuvos Respublikos odontologų rūmų narė

Gydytojo teikiamos paslaugos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu