Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Vilnius burnos chirurgė Ieva Gendvilienė

Dr. IevaGENDVILIENĖ

Burnos chirurgė

Ekspertinės sritys: Dantų chirurginis gydymasDantų šalinimas
„Pasitikėjimu ir vienas kito pagarba grįsti gydytojo ir paciento santykiai yra raktas į sėkmę bei pačius geriausius gydymo rezultatus“. Gydytoja ypatingai domisi kaulo priauginimo/atstatymo procedūromis, šia tema yra rašoma disertacija, skaitomi pranešimai tarptautiniuose gyd. odontologų tobulinimo renginiuose. Puikiai, profesionaliai, greitai ir neskausmingai atlieka ir kitas burnos chirurgijos operacijas bei dantų implantacijas.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Profesinė veikla

2019 m. tarptautiniame kongrese “European assocation for osseointegration” pristatyti pranešimai “Effect of 3D printed PLA/HAP and their decellularized scaffolds on new bone formation” M. Vitosytė, I. Gendvilienė, E. Šimoliūnas, M. Alksnė, S. Rekštytė, J. Reinhilde, V. Bukelskienė, V. Rutkūnas; “Complete digital workflow and immediate functional loading of implant-supported monolithic glass ceramic crowns: six-month post-loading results” J. Pletkus, V. Rutkūnas, A. Auškalnis, M. Kubilius, J. Kaktys, I.  Gendvilienė, R. Borusevičius, A. Gedrimienė.

2019 m. tarptautinėje mokslinėje konferencijoje “Baltijos jūros regiono šalių odontologų dienos” skaitytas pranešimas “Ar atspausdinsime kaulinį audinį 3D spausdintuvu?”

2020 m. Tarptautinėje konferencijoje „Aktualijos periodontologijoje“ skaitytas pranešimas „Kaulinio audinio regeneracija naudojant 3D spausdintus karkasus”

2020 m. išspausdinti du moksliniai straipsniai Q1 (aukščiausioje mokslinėje kvartilėje) esančiame žurnale:

– Gendviliene I, Simoliunas E, Rekstyte S, Malinauskas M, Zaleckas L, Jegelevicius D, Bukelskiene V, Rutkunas V. Assessment of the morphology and dimensional accuracy of 3D printed PLA and PLA/HAp scaffolds. J Mech Behav Biomed Mater. 20220.

– Alksne M, Kalvaityte M, Simoliunas E, Rinkunaite I, Gendviliene I, Locs J, Rutkunas V, Bukelskiene V. In vitro comparison of 3D printed polylactic acid/hydroxyapatite and polylactic acid/bioglass composite scaffolds: Insights into materials for bone regeneration. J Mech Behav Biomed Mater. 20220.

Apie 50 tarptautinių ir Lietuvoje vykusių konferencijų ir tobulinimo renginių dalyvė.

2018 m. laimėtas Falling Walls Lab konkursas Lietuvoje – “Breaking the wall of bone insufficiency”. I. Gendvilienė. Vokietijoje pristatytas pranešimas finale. Žiūrėti pranešimą>>

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu