Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dantų protezavimo kaina

Odontologija

Estetiškai tvarkinga šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, o sveiki dantys leidžia jaustis patogiai tiek kalbant, tiek juokiantis ar valgant. Netekus vieno ar kelių dantų šypsena tampa mažiau patraukli, tampa sunkiau kramtyti, mažėja pasitikėjimas savimi. Išvengti šių nepatogumų gali padėti dantų protezavimas. Kaina, kuri yra mokama už šią procedūrą – ilgalaikė investicija į savo sveikatą, patogesnį gyvenimą bei teigiamas emocijas.

Skirtinga kaina – skirtingiems poreikiams

Protezų kaina nemaža dalimi priklauso nuo to, kokia jų rūšis yra pasirenkama bei kokios procedūros yra reikalingos. Odontologijos centro „Northway“ profesionalų komanda rūpinasi, kad protezavimas būtų atliktas pagal aukščiausius reikalavimus. Pacientai turi galimybę rinktis iš dviejų minėtos procedūros būdų: protezavimo mikro arba fiksuotais dantų protezais. Prie pirmosios rūšies protezų priskiriami įklotai, užklotai bei laminantės.

Įklotai bei užklotai rekomenduojami tuomet, kai danties vainikas yra gan stipriai pažeistas. Šie gaminiai sustiprina bei apsaugo tą danties dalį, kuri yra silpniausia, tačiau sveikoji dalis yra neliečiama.

Tuo tarpu, laminatės specialaus cemento pagalba yra tvirtinamos prie priekinio danties paviršiaus ir tinkamos tiems, kurie nori pakoreguoti esamo danties spalvą, formą ar kitus trūkumus. Jos efektyviai pagerina šypsenos estetinį vaizdą, o jų kaina priklauso nuo to ar protezavimas bus atliekamas presuota laminate, ar sluoksniuota.

Fiksuoti protezai iš cirkonio keramikos tinka tiems pacientams, kurių dantys yra pakitusios spalvos, pavyzdžiui, po kanalų gydymo. Jie pasižymi išskirtiniu tvirtumu bei estetiškumu, kuris pasireiškia natūralumu. Dėl natūralios išvaizdos bei saugios biologinės sandaros, šie protezai tinka bene kiekvienam pacientui. Žmogaus organizmas tokius protezus sėkmingai priima ir bėgant laikui neatmeta. Tad bemetalės keramikos vainikėlio kaina tikrai atsipirks su kaupu.

Verta atkreipti dėmesį

Nusprendus pasinaudoti protezavimo paslaugomis, verta prisiminti tai, jog protezavimas gali būti sėkmingai ir efektyviai vykdomas tik tokiu atveju, jeigu dantys yra tinkamai prižiūrimi. Labai svarbu, jog toje burnos ertmės vietoje, kurioje numatoma atlikti minėtą procedūrą, būtų likęs pakankamas audinių kiekis, o tai reiškia, kad dantenos negali būti per daug pažeistos. Taip pat ne mažesnis dėmesys turėtų būti skiriamas dantų kanalų gydymui, kuris turi būti atliktas be menkiausių pažeidimų.

Norint pasiekti geriausią rezultatą, verta pasitikėti gydytojais odontologais, kurie atsižvelgia į kiekvieno paciento poreikius. Naujausia įranga, profesionalus personalas, efektyviausi gydymo metodai – tai tik keli aspektai, kuriais remiantis gali būti atliekamas kokybiškas dantų protezavimas. Lėšos, kurios skiriamos sveikai ir estetiškai šypsenai, – investicija į teigiamas emocijas bei patogesnį gyvenimą. Pasirūpinkite savo žavia šypsena!

Konsultuojantys gydytojai

Inga PALIULIENĖ

Odontologė
  • lt, en , ru , fr
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Otilija MATUTIENĖ

Odontologė
  • en , ru , fr
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Rūta ŽELVĖ

Odontologė
  • en , ru , de
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Jevgenija ČEPIENĖ

Odontologė-ortopedė
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19

Monika MARTINKIENĖ

Odontologė
  • lt , en , ru
  • Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu