Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dr. AgnėČIŽAUSKAITĖ

Krūtų onkochirurgė, mamologė

Ekspertinės sritys: Krūtų echoskopijaMamologų konsultacijos
Domėjimosi sritys: gerybinės ir piktybinės krūties ligos, gyvenimo kokybė sergant onkologinėmis krūties ligomis. Ypatingą dėmesį gydytoja skatina atkreipti moteris amžiaus grupėje nuo 40-ties iki 50-ties, nes kas 5-ta krūties vėžiu serganti moteris yra jaunesnė nei 50-ties, ir ragina ateiti pasitikrinti. Taip pat moteris, kurių giminėje yra sergančių onkologinėmis ligomis, bei vartojančias moteriškus hormoninius preparatus kontracepcijai, pakaitinei terapijai ar gydymui, gydytoja kviečia konsultacijai. Išdrįskite pasitikrinti, ateikite pasikalbėti, juk baimė ir nerimas visuomet kyla dėl nežinojimo!
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Biografija

Išsilavinimas

2000 – 2007 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete baigė Vientisųjų studijų medicinos studijų krypties medicinos programą ir įgijo gydytojo profesinę kvalifikaciją.

2007 – 2008 m. baigė Medicinos studijų krypties medicinos studijų programą – internatūrą.

2008 – 2013 m. Santaros klinikose Pilvo chirurgijos centre 5-erių metų abdominalinės chirurgijos rezidentūros studijas bei įgijo abdominalinės chirurgijos gydytojo kvalifikaciją.

2010 – 2015 m. doktorantūrą studijavo Heidelbergo Karlo Ruprechto universitete Vokietijoje ir įgijo medicinos mokslų daktaro akademinį laipsnį apgynusi disertaciją tema “Jautrumą standartinei chemoterapijai padidinantis sulforofano poveikis eksperimentinės kolorektalinės karcinomos atveju”.

Profesinė veikla

Nuo 2013 m. dirba Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologijos departamente Krūtų chirurgijos skyriuje gydytoja chirurge.

Nuo 2013 m. dirba Klaipėdos universitete Sveikatos mokslų fakultete, kur užima docento pareigas.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi keletoje Europos klinikų, nuolat dalyvauja Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose, kuriose yra dažnai kviečiama skaityti mokslinius pranešimus krūtų chirurginio gydymo bei krūties vėžio diagnostikos temomis.

Daugelio mokslinių straipsnių/darbų autorė/bendraautorė, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų organizatorė ir pranešėja. Gydytoja yra viena iš pagrindinės Lietuvoje vykstančios konferencijos, skirtos krūties vėžio gydymui, organizatorių, Klaipėdos universitetinėje ligoninėje vykstančios Krūties vėžio pacientų mokyklos įkūrėjų ir mokytojų.

Narystės

Gydytoja yra Klaipėdos chirurgų draugijos valdybos narė, užima sekretoriaus pareigas.

Straipsniai

 

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu