Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Akušerė Ginekologė Gina Opolskienė (2)

Dr. GinaOPOLSKIENĖ

Akušerė-ginekologė

Ekspertinės sritys: Ginekologų konsultacijos
Domėjimosi sritys: ultragarsiniai tyrimai ir procedūros akušerijoje-ginekologijoje (hidrosonografijos, HyFoSy), gimdos gerybinė ir piktybinė patologija (biopsijos), kraujavimai, menopauzės, endometriozės problemos, lytiniu keliu perduodamos infekcijos, vaginitai.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2001 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Akušerijos ir ginekologijos specialybės rezidentūrą.
2010 m. Švedijoje, Lundo universitete apgynė medicinos mokslo daktaro disertaciją tema „Ultragarsinio tyrimo reikšmė siekiant nustatyti piktybinę endometriumo patologiją menopauzinių kraujavimų atvejais“.

Profesinė veikla

Profesinė savarankiško darbo patirtis nuo 2001 m.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – stažavosi keliose Švedijos klinikose, kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Daugelio mokslinių straipsnių/darbų autorius/bendraautorė:
-Opolskiene G, Sladkevicius P, Valentin L.Ultrasound assessment of endometrial morphology and vascularity to predict endometrial malignancy in women with postmenopausal bleeding and sonographic endometrial thickness > 4.5 mm. Ultrasound Obstet Gynecol. 2007 Sep;30(3):332-40
-Opolskienė G, Gimdos ertmės abrazija ar histeroskopija menopauzinių kraujavimų atvejais? Lietuvos akušerija ir ginekologija.2008 birželis, tomas XI, Nr.2
-Opolskiene G, Sladkevicius P, Valentin L.Two- and three-dimentional saline contrast sonohysterography: interobserver agreement, agreement with hysteroscopy and diagnosis of endometrial malignancy. Ultrasound Obstet Gynecol. 2009 May;33(5):574-82.
-Opolskiene G, Radzvilaite S, Bartkeviciene D, Ramasauskaite D, Zakareviciene J, Drasutiene G. Pain experience during saline-contrast sonohysterography differs between premenopausal and postmenopausal women.J Clin Ultrasound. 2016 Jun;44(5):267-71. doi: 10.1002/jcu.22291.
-Epstein E, Fischerova D, Valentin L, Testa AC, Franchi D, Sladkevicius P, Frühauf F, Lindqvist PG, Mascilini F, Fruscio R, Haak LA, Opolskiene G, Pascual MA, Alcazar JL, Chiappa V, Guerriero S, Carlson JW, Van Holsbeke C, Leone FPG, De Moor B, Bourne T, van Calster B, Installe A, Timmerman D, Verbakel JY, Van den Bosch T. Ultrasound characteristics of endometrial cancer as defined by International Endometrial Tumor Analysis (IETA) consensus nomenclature: prospective multicenter study.Ultrasound Obstet Gynecol.. 2018 Nov;52(5):684.

Narystės

Gydytoja yra LAGD (Lietuvos akušerijos ginekologijos draugija) narė nuo 2001 m., ISUOG (Tarptautinė ultragarso akušerijoje ginekologijoje draugija) narė nuo 2003 m., IOTA (Tarptautinė kiaušidžių auglių analizės grupė) narė nuo 2015 m.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu