Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Gydytoja Dermatovenerologė Ramunė Jurčiukonytė

RamunėJURČIUKONYTĖ

Dermatovenerologė

Ekspertinės sritys: Dermatologų konsultacijosDermatoonkologijaEstetinė dermatologijaLazerinė dermatologija
Domėjimosi sritys: dermatoonkologija, skaitmeninė dermatoskopija, odos lazerinės ir estetinės procedūros.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

1987 – 1994 m. Kauno Medicinos Akademija  Medicinos fakultetas (medicinos gydytoja).
1994 – 1995 m. pirminė rezidentūra.
1996 – 1998 m. terapijos  rezidentūra Vilniaus Universiteto ligoninėje Santariškių klinikos.
1998 – 2000 m. dermatovenerologijos rezidentūra Vilniaus Universiteto ligoninėje Santariškių klinikos.
2011 m. Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto doktorantūra.

Profesinė veikla

Profesinė patirtis nuo 2002 metų.

Dirba Vilniaus Universito ligoninės Santaros klinikų Dermatovenerologijos centre.

Dvidešimties metų darbo patirtį odos ligų diagnostikoje ir gydyme turinti specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją – ji stažavosi Vokietijos (Bochum, Tiubingeno), Belgijos (Briuselis), Švedijos (Giotenburgas), Lenkijos (Varšuva) universitetinėse klinikose, dalyvauja nacionalinėse, tarptautinėse konferencijose ir seminaruose.

Ramunė Jurčiukonytė skaito paskaitas gydytojams kursantams, ruošia gydytojus rezidentus, yra Lietuvos ir tarptautinių kongresų lektorė, mokslinių publikacijų autorė ir bendraautorė.

Gydytoja aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje – ji yra nuolatinė Euromelanomos akcijos Lietuvoje ir Pasaulinės žvynelinės dienos renginių dalyvė.

Narystės

Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Lietuvos flebologų draugijos, Lietuvos AHA draugijos ir Lietuvos lazerinės medicinos draugijos  ir  Tarptautinės dermatologų draugijos narė.

Pomėgiai

Laisvalaikiu gydytojai patinka keliauti, žaisti šachmatais, skaityti grožinę literatūrą.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu