Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Dermatovenerologė Dr Jūratė Garbaravičienė (2)

Dr. JūratėGARBARAVIČIENĖ

Dermatovenerologė

Ekspertinės sritys: Dermatologų konsultacijosEstetinė dermatologijaLazerinė dermatologija
Domėjimosi sritys: estetinė dermatologija, trichologija, intervencinė dermatologija, lazerinė chirurgija.
Kalbos:LT / EN / RU / DE / FR
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2001 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, įgijo gydytojo kvalifikaciją

2007 m. VUL Santariškių klinikos baigė dermatovenerologijos rezidentūrą.

2014 m. apgynė medicinos krypties daktaro disertaciją tema „P-selektino, kaip biologinio žymens taikymas sergantiems žvyneline“.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2007 m.

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją, kasmet dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

2007-2013 m. dirbo J.W. Gėtės universitetinės ligoninės Dermatovenerologijos klinikoje (Frankfurtas prie  Maino, Vokietija), Alexakis ambulatorinėje Dermatovenerologijos ir Alergologijos klinikoje (Darmstadtas, Vokietija).

Daugelio mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė (Platelet P-selectin reflects a state of cutaneous inflammation: possible application to monitor treatment efficacy in psoriasis. Garbaraviciene J, Diehl S, Varwig D, Bylaite M, Ackermann H, Ludwig RJ, Boehncke WH. Exp Dermatol. 2010 Aug;19(8):736-41; Platelet, not endothelial, P-selectin expression contributes to generation of immunity in cutaneous contact hypersensitivity. Ludwig RJ, Bergmann P, Garbaraviciene J, von Stebut E, Radeke HH, Gille J, Diehl S, Hardt K, Henschler R, Kaufmann R, Pfeilschifter JM, Boehncke WH. Am J Pathol. 2010 Mar;176(3):1339-45 ir kt.)

Narystės

Lietuvos dermatovenerologų draugijos narė.

Pomėgiai

Dviračių sportas, gitara.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu