Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Raukšlių lyginimas hialurono rūgšties injekcijomis

Raukšlių atsiradimas – neišvengiamas procesas. Vieniems senėjimo požymiai išryškėja sulaukus vos 25 metų, kitų oda išlieka elastinga ir palyginti jauna iki 40 metų. Genetika, gyvenimo būdas, stresas – visa tai dažnai pagreitina nepageidaujamą raukšlių atsiradimą. Raukšlių lyginimas injekcijomis yra greitas, veiksmingas ir nebrangus būdas keliais metais atjaunėti.

Kalcio hidroksiapatito užpildai – 100 proc. natūralus produktas

Šis gelio konsistencijos užpildas naudojamas veido ovalo, nosies, smakro, skruostų apimties korekcijai, lūpų-nosies linijų užpildymui bei kitoms gilioms veido raukšlėms lyginti. Po procedūros bus ne tik atstatyta prarasta apimtis, bet ir pagerės bendra Jūsų veido odos būklė.

Injekcijos poveikį matysite iškart – oda taps lygesnė, elastingesnė, o po 2–3 mėnesių gelis visiškai absorbuosis, susijungdamas su kolagenu. Vienos procedūros rezultatais galėsite džiaugtis maždaug 18 mėnesių. Po injekcijos juntamas skausmas, matomas patinimas ar mėlynės – normali organizmo reakcija. Šie nemalonūs pojūčiai išnyks per kelias dienas.

Procedūroms atlikti naudojamos „Luminera Crystalys“ injekcijos.

Atkurkite veido tūrį hialurono rūgšties užpildais

Haliurono rūgštis natūraliai randama žmogaus kūne. Ji atsakinga už vandens transportavimą bei paskirstymą audiniuose, kitaip tariant – oda išlieka jauna ir sveika dėl šios rūgšties veikimo. Natūralu, kad senstant organizmas šią rūgštį gamina lėčiau, o oda ima senti.

Odą lyginti hialurono rūgšties injekcijomis – populiarus, nesudėtingas bei saugus būdas grąžinti veidui prarastą elastingumą. Veido ovalo, lūpų tūrio bei formos korekcija, aplink akis, lūpas, kaktą susidariusių raukšlių užpildymas sertifikuotais, aukštos kokybės užpildais. Procedūra nėra skausminga, kadangi rūgštis suleidžiama mažais kiekiais labai plona adata.

Procedūroms atlikti naudojamos „Juvederm“, „Filorga“, „Neauvia“, „Desinfiltral“ injekcijos.

„Northway“ medicinos centro plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai skirs tinkamiausią preparatą prieš tai įvertindami Jūsų odos būklę konsultacijos metu. Susigrąžinkite jaunystę paprastai ir saugiai!