Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

AndriusKEDERYS

Gastroenterologas, echoskopuotojas, endoskopuotojas

Ekspertinės sritys: Echoskopiniai tyrimaiEndoskopiniai tyrimaiGastroenterologų konsultacijosGastroskopijos tyrimai
Domėjimosi sritys: gastroezofaginio refliukso liga, H.pylori infekcija, skrandžio patologija, uždegiminės žarnų ligos, funkciniai virškinamojo trakto sutrikimai (funkcinė dispepsija, dirgliosios žarnos sindromas), kasos ir kepenų bei tulžies pūslės patologija, endoskopinė diagnostika ir gydymas, onkologinės virškinamojo trakto ligos.
Kalbos:LT / EN
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

Kretinga, J.Basanavičiaus g. 80

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas ir profesinė darbo patirtis

2017 m. baigtos medicinos studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete, įgyta medicinos gydytojo licencija

2017 m. VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė, internatūra

2017 – 2021 m. Lietuvos sveikatos mokslų unversitete Gastroenterologijos klinikoje baigtos rezidentūros studijos, įgyta gydytojo gastroenterologo profesinė kvalifikacija

Nuo 2018 m. – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos, Onkologijos ir hematologijos klinika, budintis gydytojas

Nuo 2021 m. – Kauno miesto poliklinika, Šilainių padalinys, gydytojas gastroenterologas

Nuo 2021 m. – privati klinika „Unomeda”, gydytojas gastroenterologas

Nuo 2021 m. – privati klinika „Dr. Kildos klinika”, gydytojas gastroenterologas

Nuo 2021 m. – VšĮ Druskininkų ligoninė, gydytojas gastroenterologas

Profesinė patirtis

Kasmet atlieka apie 1000 kolonoskopijų, apie 1500 skrandžio tyrimų, apie 1000 viršutinio pilvo aukšto echoskopijų.

Gydytojas dalyvauja vietinės bei tarptautinės reikšmės konferencijose, seminaruose, yra parašęs medicininių straipsnių:

2017 m. „Serum ferritin specificity in predicting early mortality of patients with alcoholic liver cirrhosis“. 25th United European Gastroenterology Week 2017. Barselona.

2017 m. Dažniausios kraujavimo iš viršutinio virškinamojo trakto priežastys, ryšys su antikoaguliantų vartojimu. Praktinės antikoaguliantų vartojimo rekomendacijos;

2019 m. „Budd-Chiari sindromo diagnostika ir gydymas“;

2019 m. „Bakterinių infekcijų, sergant kepenų ciroze, diagnostika ir gydymas“;

2020 m. „Policistinė kepenų liga“. Gastroenterologija ir hepatologija. 2021 m. 19th IBD Intensive Course for Trainees 16th Congress of ECCO European Crohn’s and Colitis Organisation Inflammatory Bowel Diseases 2021.

Narystės

Gydytojas yra Lietuvos gastroenterologų ir endoskopuotojų draugijų narys.

Straipsniai

Gydytojo teikiamos paslaugos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina € Paslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis
Informacija ruošiama

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu