Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Gydytojas gastroenterologas Artautas Mickevičius
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Gydytojas gastroenterologas Artautas Mickevičius

Dr. ArtautasMICKEVIČIUS

Gastroenterologas, echoskopuotojas, endoskopuotojas

Ekspertinės sritys: Endoskopiniai tyrimaiGastroenterologų konsultacijos
Domėjimosi sritis: virškinimo sistemos ligos. Gydytojas kasmet atlieka virš 700 kolonoskopijų ir virš 500 gastroskopijų.
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

2010 m. baigė Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą, 2014 m.  – Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto Gastroenterologijos rezidentūrą.

2019 m. apgynė medicinos mokslo daktaro disertaciją tema „Lėtinio kasos uždegimo ir lengvo laipsnio ūminio kasos uždegimo įtaka vartų veninės sistemos kraujotakai“ ir įgijo medicinos mokslų daktaro laipsnį.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2014 m.

Dirba Vilniaus Universiteto ligoninėje Santaros klinikos Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centre Endoskopinės diagnostikos ir minimaliai invazinės chirurgijos skyriuje. gydytoju endoskopuotoju ir VU Medicinos fakultete Gastroenterologijos, nefrourologijos ir chirurgijos klinikoje jaunesniuoju asistentu.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją – kasmet dalyvauja mokymuose ir nacionalinėse bei tarptautinėse konferencijose ir seminaruose:

2014 – 2016 m. dalyvavo projekte „PANCREAS 2000“ (tarptautiniai moksliniai tyrimai pankreatologijos srityje), Švedija, Čekija, Vokietija, Italija.

Artautas Mickevičius yra daugelio mokslinių straipsnių autorius ir bendraautorius, tarptautinių ir nacionalinių mokslinių konferencijų pranešėjas.

Narystės

Lietuvos ir Europos gastroenterologų, Lietuvos endoskopuotojų draugijų narys.

Pomėgiai

Krepšinis, futbolas, knygų skaitymas.

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu