Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Grožio injekcijos

Botulino injekcijos

Veidas – mūsų emocijų atspindys. Mes juokiamės, pykstame, liūdime – visa tai ilgainiui palieka žymių. Raukšlių formavimasis tam tikrose veido srityse priklauso nuo odos elastingumo, individualios žmogaus anatomijos bei mimikos raumenų aktyvumo. Jei tam tikri mimikos raumenys dirba labai daug, būna nuolat įsitempę, tuomet odoje atsiranda raukšlių, kurios laikui bėgant tampa vis gilesnės bei labiau pastebimos. Tokių raukšlių korekcijai arba jų atsiradimo prevencijai atliekamos botulino injekcijos.

Botulino toksinas

Injekuotas botulino toksinas medicinoje yra naudojamas jau daugiau nei 20 metų. Jis naudojamas ne tik estetinėje medicinoje, bet taip pat per dideliam prakaitavimui, raumenų spazmams, distonijoms, migreniniams galvos skausmams gydyti. Tai medžiaga, kuri veikia raumenyse esančias nervinių ląstelių galūnėles. Šio poveikio apimtas tam tikras raumuo trumpam tampa nejudrus. Raumeniui atsipalaidavus odoje esančios raukšlės išsilygina, taip pat sustabdomas naujų formavimasis. Sprendžiant veido senėjimo problemas, šios injekcijos dažniausiai naudojamos kaktos ir aplink akis esančių raukšlių korekcijai.

Kada galima pradėti naudoti botulino injekcijas?

Estetiniais tikslais šios injekcijos gali būti naudojamos sulaukus pilnametystės. Svarbu tai, jog šios injekcijos, veikiančios etiologinį mimikos raukšlių atsiradimo faktorių, naudojamos ne tik raukšlės korekcijai, veido jauninimui, bet ir profilaktikai.

Kaip atliekama procedūra?

Ši procedūra atliekama labai greitai, ji trunka iki 20 – 30 minučių. Ji yra beveik beskausmė, nes botulinas į odą suleidžiamas naudojantis itin plona adata, o veido odos plotas į kurį bus leidžiamas toksinas patepamas skausmą malšinančiu tepalu. Botulino injekcijos blokuoja hiperaktyvius raumenis, atsakingus už mimikos raukšlių formavimąsi. Jiems nustojus susitraukinėti, raukšlės išsilygina. Iš karto po procedūros ant injektuotos vietos uždedamas ledas.

Botulino injekcijos poveikio trukmė dažniausiai priklauso nuo koreguojamos vietos, suleistos preparato dozės, veido raumenų stiprumo bei paties paciento organizmo. Norint išlaikyti pasiektą rezultatą, injekcijas reikia kartoti reguliariai. Kartojant šią procedūrą, botulino poveikis ilgėja iki 6-10 mėnesių, ilgainiui prarandamas įprotis raukytis, lemiantis mimikos raukšlių susidarymą, tad ir raukšlės gali būti nebe tokios intensyvios. Šią procedūrą kartoti dažniau nei kas 3 – 4 mėnesius – nerekomenduojama. Nusprendus nebetaikyti injekcijų, raumenų veikla visiškai atsistato.

Procedūros privalumai:

  • Padeda išspręsti mimikos raukšlių susidarymo priežastis ir jas panaikinti;
  • Pasiekiamas ilgalaikis rezultatas. Priklausomai nuo paciento odos būklės, injekcija veikia 3 – 12 mėnesių;
  • Procedūra yra itin greita, specialus pasiruošimas nebūtinas;
  • Nėra reabilitacinio laikotarpio, po procedūros galite iš karto grįžti į kasdienį gyvenimą.

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 70 €
Trumpa estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €

Jeigu prieš konsultaciją norėtumėte gauti daugiau informacijos, rašykite el. pašto adresu plastikoschirurgas@northway.lt ir gydytojai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Botulino injekcijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija kaktos srityje (60 vv) 150 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija kaktos srityje (80 vv) 200 €
Raukšlių korekcija botulino toksino injekcija akių srityje (40 vv) 100 €
Botulino toksino injekcija (10 vv)25 €

Prieš procedūras būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Indrė SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Darius JAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau

Dr. Arūnas JANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau

Dr. Jūratė GRIGAITIENĖ

Dermatovenerologė, alergologė ir klinikinė imunologė, trichologė Išsamiau

Ramunė JURČIUKONYTĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Dr. Jūratė GARBARAVIČIENĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Raimonda MCGLONE

Dermatovenerologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu