Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Grožio injekcijos

Hialurono injekcijos

Hialurono rūgštis natūraliai randama žmogaus organizme, jos dėka drėgmė išlaikoma ląstelėse, palaikomas odos elastingumas ir jaunatviška išvaizda. Senstant organizmas šią rūgštį gamina lėčiau, ir mažėjant drėgmės kiekiui oda ima senti, atsiranda smulkiosios raukšlelės, kurios gilėja ir tampa vis labiau matomomis. Odos audiniai palaipsniui suglemba ir veido linijos tampa įdubusiomis.

Hialurono rūgšties užpildai sėkmingai užpildo hialurono rūgšties trūkumą. Hialiurono rūgšties injekcijos stipriai drėkina odą, užpildo raukšles, modeliuoja veido kontūrus ir skaistina odos spalvą. Injekcijų efektas – akivaizdžiai atjaunėjęs veidas – pastebimas iš karto, tačiau jis atrodo natūraliai, nepasikeičia veido išraiška. Rezultatai išlieka iki 6-18 mėnesių.

Hialurono rūgšties injekcijos labiausiai tinka nosies-lūpų raukšlei panaikinti, lūpų didinimui, skruostų tūrio didinimui, net ir veido ovalo atstatymui. Raukšlių lyginimas hialurono rūgšties injekcijomis – populiarus, nesudėtingas bei saugus būdas grąžinti veidui prarastą elastingumą.

Veido ovalo, lūpų tūrio bei formos korekcija (lūpų augmentacija), aplink akis, lūpas, kaktą susidariusių raukšlių užpildymas atliekamas sertifikuotais, aukštos kokybės užpildais. Procedūroms atlikti naudojamos „Juvederm“, „Filorga“, „Neauvia“, „Desinfiltral“, „Prostrolane“ injekcijos.

Injekcijas atliekantys ilgametę patirtį turintys medicinos centro „Northway“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai konsultacijos metu atidžiai įvertina kiekvieno paciento odos būklę ir kiekvienu atveju parenka tinkamiausią preparatą ir reikalingą jo kiekį akivaizdžiam, o kartu ir natūraliam efektui išgauti.

Liūdina pasikeitusi išvaizda? Susigrąžinkite jaunystę paprastai ir saugiai!

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 70 €
Trumpa estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €

Jeigu prieš konsultaciją norėtumėte gauti daugiau informacijos, rašykite el. pašto adresu plastikoschirurgas@northway.lt ir gydytojai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Hialurono injekcijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm injekcijomis 1 ml  Nr. 4340 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile250 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm inj. 1 ml Nr. 3320 €
Veido raukšlių lyginimas Filorga inj. X-HA220 €
Veido raukšlių lyginimas, tūrio didinimas, kontūro ryškinimas Filorga Volume inj.250 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm Volift inj. 1 ml330 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm Volbella inj. 1 ml300 €
Veido raukšlių lyginimas Desinfiltral-Hyaluronudase inj.150 €
Vidutinių ir gilių raukšlių lyginimas Universal Filorga260 €
Paviršinių ir mažų raukšlių lyginimas Fine Lines Filorga250 €
Veido raukšlių lyginimas Juvederm Volume inj. 1 ml360 €
Veido raukšlių lyginimas Neauvia Organic Intense Man inj. 1 ml230 €
Veido raukšlių lyginimas Neauvia Organic Rheology inj. 1 ml190 €
Veido raukšlių lyginimas Neauvia Organic Intence 26 mg inj. 1 ml200 €
Veido raukšlių lyginimas Neauvia Organic Stimulate injekcijomis 1 ml280 €
Veido procedūra Profhilo injekcijomis260 €
Lūpų augmentacija Juvederm injekcijomis 1 ml Nr. 4340 €
Lūpų augmentacija Juvederm inj. 0,55 Ultra-smile250 €
Lūpų augmentacija, raukšlių lyginimas Filorga inj. X-HA220 €
Lūpų tūrio didinimas ar kontūro ryškinimas LIPS ART FILLER 260 €
Revofil Aguashine 2ml190 €
Veido Bionutrilift procedūra250 - 350 €

Prieš procedūras būtina gydytojo konsultacija.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Indrė SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Darius JAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau

Dr. Arūnas JANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau

Dr. Jūratė GRIGAITIENĖ

Dermatovenerologė, alergologė ir klinikinė imunologė, trichologė Išsamiau

Ramunė JURČIUKONYTĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Dr. Jūratė GARBARAVIČIENĖ

Dermatovenerologė Išsamiau

Raimonda MCGLONE

Dermatovenerologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu