Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Dr. ViktorijaŽITKUTĖ

Akušerė-ginekologė, nevaisingumo gydymo specialistė

Ekspertinės sritys: Nevaisingumo diagnostika ir gydymasReprodukcinė medicinaUltragarsinė diagnostika akušerijoje ir ginekologijoje
Kalbos:LT / EN
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

Biografija

Išsilavinimas

2017 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 2021 m. – akušerijos ir ginekologijos rezidentūrą (įgijo akušerės ginekologės licenciją).

2018 – 2022 m. studijos doktorantūros programoje Graco medicinos universitete, Austrijoje. Įgytas medicinos mokslų daktaro straipsnis. Disertacijos tema “Reduction of ischemia/reperfusion injury and cold storage damage in experimental uterus transplantation” (“Išemijos/reperfuzijos pažaidos ir šaltosios prezervacijos pažeidimo sumažinimas eksperimentiniame gimdos transplantacijos modelyje”).

Profesinė veikla

Nuo 2017 m. dirba Vilniaus Universiteto Santaros klinikų Akušerijos ir ginekologijos centre.

Specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją dalyvaudama ir skaitydama pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose.

Daugelio mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė Lietuvos (Medicinos teorija ir praktika, Ginekologijos aktualijos, Lietuvos akušerija ir ginekologija, Medicina) ir užsienio (Journal of Medical Sciences, Hindawi Publishing Corporation, Clinical Research in Infectious Diseases, Transplantation Reviews, International Journal of Molecular Sciences, International Breastfeeding Journal ir kt.) medicinos žurnaluose.

Narystės

  • Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD) narė.
  • Jaunųjų LAGD narė.
  • International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG) narė.
  • Austrian Society for Surgery narė.

Pomėgiai

Kulinarija, tenisas, kelionės

Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu