Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Chirurgijos centras

Northway chirurgijos centras - operacinė

Kodėl verta rinktis chirurgijos centrą ,,Northway“?

Patyrę aukščiausios kvalifikacijos chirurgai

Chirurgijos centre „Northway“ dirba tik aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kuriuos vienija bendras tikslas – kuo greičiau ir tiksliau nustatyti sveikatą sutrikdžiusią priežastį ir padėti išspręsti iškilusias sveikatos problemas.

Nauja, moderni operacinių įranga

Chirurgijos centre naudojama tik nauja, iš patikimiausių aukščiausią kokybę garantuojančių gamintojų įranga bei medicininiai operacinių instrumentai.

Pažangiausi gydymo metodai

Operacijos atliekamos tausojančiais chirurginiais metodais – artroskopiniu, mini-histeroskopiniu, laparoskopiniu, radiochirurginiu ar lazeriniu. Jų metu intervencija į organizmą būna minimali, o pooperacinis laikotarpis lengvas ir trumpas – pacientai išleidžiami gydytis į namus jau po kelių valandų arba kitą dieną.

Operatyvumas

Operacijos suplanuojamos greitai, pacientui patogiu metu –  eilėje laukti nereikia. Chirurgijos centro tyrimų laboratorija įsikūrusi tame pačiame pastate, tad visų reikalingų priešoperacinių tyrimų rezultatus gausite iš karto.

Jauki ir komfortiška aplinka

Chirurgijos centras „Northway“ skirtas vertinantiems privatumą bei išskirtinį dėmesį. Po operacijos pacientas perkeliamas į jaukią vienvietę arba dvivietę palatą, kur televizorius ir bevielis interneto ryšys  neleidžia pasijusti izoliuotais nuo pasaulio.

Rūpestingas ir paslaugus personalas

Kiekvienas chirurgijos centro „Northway“ pacientas apgaubiamas šilta globa ir rūpesčiu. Didžiuojamės savo aukštos kvalifikacijos specialistais, kurie nuo pat pirmos apsilankymo mūsų chirurgijos centre akimirkos rūpinasi, kad gydymas būtų ne tik maksimaliai efektyvus, bet ir malonus.

Išskirtinis dėmesys kiekvienam pacientui

Prieš operaciją kiekvienam chirurgijos centro „Northway“ pacientui suteikiama išsami informacija apie būsimą operaciją, atsakoma į visus rūpimus klausimus, tiksliai ir suprantamai perduodama informacija apie skiriamus tyrimus, diagnozę ir gydymą, detaliai aptariama operacijos eiga, suderinama tiksli paslaugų kaina. Pacientai globojami ne tik vizito chirurgijos centre metu: domimasi, kaip sekasi sveikti po operacijos ir pacientui išvykus į namus.

Konfidencialumas

Mums svarbus paciento pasitikėjimas, todėl ypatingas dėmesys skiriamas paciento saugumo, privatumo bei sveikatos informacijos konfidencialumo užtikrinimui. Paciento asmens bei sveikatos duomenys prieinami tik chirurgijos centro specialistams, tiesiogiai dalyvaujantiems gydymo procese.

Chirurgijos centre „Northway“ atliekamos šios operacijos ir procedūros:

  • Ortopedinės traumatologinės,
  • Venų chirurgijos,
  • Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos,
  • Ginekologinės,
  • Urologinės,
  • Bendrosios chirurgijos,
  • Proktologinės,
  • Otorinolaringologinės.