Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU
Registracija
internetu
+370 (5) 264 4466 Kontaktai ir darbo laikas

Vaisingumo centras

Jūsų stebuklas – mūsų misija

assets/Uploads/head-image.png
„Northway“ vaisingumo centre po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastoja kas antra moteris!
Rezultatai

Per 2016 m. Vaisingumo centre „Northway“ po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastojo kas antra moteris.

Įvertinę keturių mėnesių (2015 m. lapkritis ir gruodis bei 2016 m. sausis ir vasaris) atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog klinikinių nėštumų dažnis siekia net 50%. Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus. Šiuo laikotarpiu buvo atlikta 13 embrionų atšildymų. 12 atveju „greito šaldymo“ (vitrifikacijos) būdu užšaldyti ir vėliau atšildyti embrionai sėkmingai išgyveno, deja, vienos pacientės - nustojo vystytis. Po dvylikos atliktų embrionų patalpinimo procedūrų, pastojo šešios moterys. Iš jų keturiais atvejais buvo atliktas 5 dienų embrionų (blastocistos stadijoje) šaldymas - atšildymas, dviem atvejais moterys pastojo po ankstyvų embrionų (trijų dienų) implantacijos.

Per 2015 metus sėkmingų apvaisinimo procedūrų, atliktų „Northway“ Vaisingumo centre, rodiklis pasiekė 56%. 2015 metais „Northway“ Vaisingumo centro gydytojų komandą sustiprino prisijungę patyrę savo srities specialistai: gydytojos akušerės ginekologės Diana Jatužienė ir Audronė Meškauskienė bei embriologė biomedicinos mokslų daktarė Živilė Čerkienė, turinčios 15 metų patirtį šioje srityje. 

Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone - Baltic Medical Centre,- vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Vien tik per 2015 m. spalio mėnesį atlikome keturias sėkmingas IVF procedūras lietuvėms, gyvenančioms Londone. Joms visoms yra patvirtintas nėštumas. Džiaugiamės kartu! Mūsų pasiektų rezultatų lenteles galite matyti čia: 2012 m., 2013 m., 2014 m., 2015 m., 2016 m.

Paslaugos
Apvaisinimas moters kūne

Metodas, kai apvaisinimas – kiaušialąstės ir spermijo susijungimas – įvyksta moters kūne, vadinamas intrauterinine inseminacija (IUI). 

Plačiau 
Apvaisinimas mėgintuvėlyje

Apvaisinimas mėgintuvėlyje yra labai panašus į natūralų, tik embrionai išauginami inkubatoriuje ir perkeliami į gimdą.

Plačiau
Kitos paslaugos

Nevaisingoms poroms mūsų centre taikomi įvairiausi gydymo metodai – nuo pačių paprasčiausių iki labai sudėtingų.

 
Naujienos

Gegužės 08, 2017

„Northway“ medicinos centrui atnaujinta pagalbinio apvaisinimo licencija

Licencija užtikrina, kad pagalbinio apvaisinimo procedūros mūsų centre atliekamos saugiai bei kokybiškai.

Kovo 08, 2017

Vaisingumo centro “Northway” embriologė Vaida Simanavičienė sėkmingai apgynė daktaro disertaciją

Vaisingumo centro “Northway” embriologė Vaida Simanavičienė š. m. kovo 7 d. VU Biotechnologijos institute sėkmingai apgynė daktaro disertaciją.

Vasario 01, 2017

Skelbiame Vaisingumo centre „Northway“ 2016-ais metais pasiektus rezultatus

Vaisingumo centre „Northway“ po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastoja kas antra moteris!

Sausio 09, 2017

Baseinas vėl veiks nuo sausio 11 dienos

„Northway“ Reabilitacijos ir sveikatingumo centre esančio baseino profilaktiniai darbai jau baigti, tad nuo sausio 11 dienos laukiame Jūsų užsiėmimuose.

Liepos 08, 2016

„Northway“ Vaisingumo centre - naujas spermos genetinis tyrimas, parodantis DNR brandumą

„Northway“ Vaisingumo centre - dar daugiau galimybių padėti nevaisingoms šeimoms.

Kovo 31, 2016

„Northway“ Vaisingumo centro pasiekti rezultatai lenkia daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus

Kviečiame pažvelgti, kokių rezultatų pasiekė „Northway“ Vaisingumo centras.

Vasario 23, 2016

„Northway“ Vaisingumo centras pirmasis Lietuvoje atlieka ERA testą

Šis testas nustato, kada, atliekant IVF procedūrą, geriausias laikas patalpinti embrioną į gimdą.

Vasario 17, 2016

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centre vyko praktiniai transvaginalinės endoskopijos mokymo kursai

„Northway“ Vaisingumo centro gydytojas akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas dalinosi savo patirtimi, kaip optimaliai panaudoti minimaliai invazinius endoskopinius diagnostikos metodus, siekiant kuo tiksliau diagnozuoti galimas moters nevaisingumo priežastis.

Vasario 01, 2016

„Northway“ Vaisingumo centro 2015 metų TESA/ICSI procedūrų rezultatai: 83 procentai pastojimo atvejų

„Northway” Vaisingumo centro komanda įvertino savo 2015 metų TESA / ICSI rezultatus - jie yra itin džiuginantys. 

Sausio 11, 2016

„Northway“ Vaisingumo centras pirmasis Lietuvoje pradėjo naudoti pažangiausią 3 dujų mišinį embrionų auginimui

Auginant embrionus mažos koncentracijos deguonyje galima pagerinti sėkmės rezultatus po IVF ir ICSI.

Gruodžio 09, 2015

„Northway“ Vaisingumo centre - dar didesnės sėkmingų procedūrų galimybės

„Northway“ Vaisingumo centro įsigytas naujasis inkubatorius neabejotinai padidins apvaisinimo procedūrų sėkmės procentą.

Lapkričio 18, 2015

„Northway“ Vaisingumo centro komanda džiaugiasi, galėdama pasidalinti su Jumis sėkmingais savo darbo rezultatais

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų specialistai nuolat gerina savo darbo rezultatus

Rugsėjo 21, 2015

„Northway“ Vaisingumo centre - dar didesnės galimybės norintiems susilaukti vaikų

„Northway“ vaisingumo centre pradėta naudoti EmbryoGen terpė, užtikrinanti geresnį embrionų vystymąsi ir patikimesnį  implantavimąsi

Rugpjūčio 03, 2015

„Northway“ Vaisingumo centro pagalbinio apvaisinimo laboratorijos vadovė Giedrė Belo Lopes pelnė tarptautinį ESHRE organizacijos pripažinimą

ESHRE – tai pagrindinė Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos sąjunga, vienijanti daugiau nei 6000 embriologų, ginekologų ir kitų specialistų Europoje. ESHRE kasmet organizuoja kongresus, praktinius kursus bei embriologų egzaminavimą, kurio metu yra įvertinama embriologų turima praktinė patirtis ir įvairiapusiškos embriologijos žinios, nuo ląstelės biologijos, apvaisinimo procedūrų taikymo iki laboratorijos kokybės užtikrinimo.

Embriologė Giedrė Belo Lopes yra vienintelė Lietuvoje sėkmingai išlaikiusi ESHRE embriologijos egzaminą ir papildžiusi ESHRE sertifikuotų klinikinių embriologų sąrašą.

Vasario 06, 2015

„Northway“ medicinos centre pradėtas naudoti nekenksmingas, neskausmingas ir labai efektyvus kiaušintakių praeinamumo tyrimas su ExEm® putomis ultragarso kontrolėje - HyFoSy (angl. Hysterosalpingo Foam Sonography).

Šis modernus ir saugus kiaušintakių praeinamumo tyrimo metodas pasaulyje jau plačiai naudojamas kaip pirmasis atrankinis (screening) kiaušintakių praeinamumo tyrimo metodas. Atlikus HyFoSy, iki 80% tirtų moterų nereikia atlikti histerosalpingografijos.

Pagrindinis šio metodo privalumas – jį galima atlikti ambulatorinėmis sąlygomis, nereikalinga moters hospitalizacija į stacionarą. Kitas labai svarbus aspektas – tyrimo metu neatliekama rentgeno nuotrauka, nenaudojami rentgeno spinduliai, tyrimas saugesnis moteriai.

Kada atliekamas kiaušintakių praeinamumo tyrimas?
Kiaušintakių praeinamumo tyrimas yra vienas svarbiausių vertinant kiaušintakių būklę, diagnozuojant nevaisingumą ar aiškinantis jo priežastis. Sutrikęs ar nepakankamas kiaušintakių praeinamumas yra viena iš daugelio nevaisingumo priežasčių, diagnozuojamas maždaug 13% nevaisingų moterų.

Vasario 25, 2013

„Northway“ Vaisingumo centrui - vieneri

„Northway“ medicinos centras švenčia vienerių metų sukaktį. Džiaugiamės, kad padėjome daug Lietuvos (ir ne tik Lietuvos) šeimų sulaukti didžiausio stebuklo gyvenime. Visiems kūdikiams linkime augti sveikais ir laimingais.

Joint Commission International ligoninės standartas